Trešo reizi karjeru noslēgušais Makgregors: Negūstu baudu, ja cīņas notiek bez skatītājiem

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: MMA Fighting

Skandalozais “Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis sarunā ar ESPN skaidrojis iemeslus, kādēļ viņš trešo reizi paziņojis par karjeras beigām.

Jau ziņots, ka šorīt 31 gadu vecais īrs savā “Twitter” kontā uzrakstījis, ka viņa karjera cīņu sporta ir noslēgusies. UFC līdzjutēji gan skeptiski raugās uz šādu paziņojumu, sociālajā tīklā “Twitter” apšaubot Makgregora nodomu autentiskumu. Īru atlēts jau iepriekš divas reizes pavēstījis par karjeras beigām, taču allaž atgriezās cīņu arēnā.

“Esmu nedaudz noguris no tā visa,” iemeslus skaidro Makgregors. “Skatījos pēdējo cīņu pasākumu (UFC250 norisinājās aizvadītajā naktī, sportazinas.com) un es neesmu sajūsmā. Ja nav skatītāju – es nezinu, kas tas ir. Vienkārši negūstu baudu,” atklāja īru sportists, kurš norādīja, ka viņa aiziešanas tvīta melnraksts bija gatavs jau pirms divām nedēļām.

2018. gada oktobrī krievu cīkstonis Habibs Nurmagomedovs ceturtajā raundā uzveica Makgregoru. Uzreiz pēc cīņas abi sportisti iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Tā bija pēdējā Makgregora cīņa pirms viņa otrā paziņojuma par karjeras beigšanu.

Pēc tam viņš atgriezās UFC apritē un šī gada janvārī pirmajā raundā tikai 40 sekunžu laikā uzveica Donaldu Seroni. Tā bija vienīgā cīņa pēc atgriešanās, bet tagad viņš atkal nolēmis pārtraukt karjeru.

Makgregors savā MMA profesionālajā karjerā izcīnījis 22 uzvaras un cietis četrus zaudējumus.

Makgregors atkal muļķo fanus? Īrs trešo reizi paziņo par karjeras beigšanu

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par