Tretjakam gandrīz 40 “seivi” Soču uzvarā, “Traktor” savā laukumā kapitulē SKA

05/12/2020 19:53
Maksims Tretjaks

Vienā no šodienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēm “Sochi” pateicoties vārtsarga Maksima Tretjaka atvairītajiem 37 metieniem svinēja uzvaru Habarovskā pār vietējo “Amur” ar 3:2.

Jau 13. minūtē viesi nonāca iedzinējos ar 0:2, abus mājinieku vārtus gūstot Denisam Golubevam. Turpinājumā Tretjaka sargātajos vārtos vairs neielidoja neviena ripa, savukārt “Sochi” iemeta trīs golus un palielināja pārsvaru par Rīgas “Dinamo” Rietumu konferences kopvērtējumā.

Ufas “Salavat Yulaev” savā laukumā nespēja gūt vārtus pret Maskavas “Dynamo”, zaudējot ar 0:3. Divas ripas uzvarētāju labā guva Dmitrijs Jaškins, kurš ar 23 goliem ir KHL labākais snaiperis, vēl viens vārtu guvums Ivana Muranova kontā. Par vienu no spēles varoņiem kļuva 40 gadus vecais “Dynamo” vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko, kurš atvairīja visus 38 metienus.

“Traktor” Čeļabinskā cieta sagrāvi pret Sanktpēterburgas SKA – 1:5. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Antons Burdasovs, savukārt Aleksandram Tkačovam un Viktoram Antipinam pa divām piespēlēm.

Tikmēr Pekinas “Kunlun Red Star” izcīnīja punktu pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, zaudējot papildlaikā ar 4:5. Pēc sešām minūtēm Ķīnas klubs bija vadībā ar 2:0, savukārt mača vidū “Kunlun Red Star” nonāca iedzinējos ar 2:4. 62 sekundes pirms sirēnas Itans Vereks panāca izlīdzinājumu, tomēr vien 12 sekundes pirms overtaima beigām punktu pielika “Torpedo” uzbrucējs Endijs Mile.