Trieciens vietējai līgai – “Kurbads” nākamsezon nestartēs OHL

11/06/2024 12:05
Nokopēts
Kurbads

Hokeja klubs “Kurbadsinformē, ka nākamajā sezonā startēs Latvijas čempionāta 1. līgā. Lēmums nestartēt “Optibet” hokeja līgā (OHL) tika pieņemts pēc rūpīgas izvērtēšanas, ņemot vērā finansiālos apsvērumus, sponsoru aktivitāti un kluba ilgtermiņa attīstības analīzi.

Jāpiemin, ka “Kurbads” šosezon pēc vairāku gadu pauzes atgriezās OHL un sasniedza turnīra pusfinālu, kur ar 0-4 tika atzīts topošo čempionu “Mogo/LSPA” pārākums.

“Kurbads” savā paziņojumā norāda, ka šis lēmums ļaus klubam koncentrēt spēkus uz jaunu hokeja talantu audzināšanu, hokeja skolas “Kurbads” un ledus halles attīstību. Rudenī blakus esošajai “Kurbads” hallei sāks darboties jaunā treniņu ledus halle, nodrošinot augstvērtīgu apmācību un treniņu apstākļus gan jaunajiem talantiem, gan esošajiem spēlētājiem.

“Pāreja uz 1.līgu ir stratēģisks solis, lai stiprinātu mūsu komandas bāzi un dotu iespēju jaunajiem spēlētājiem iegūt pieredzi,” atklāj “Kurbads” īpašnieks Andis Pikāns. “Esmu pārliecināts, ka tas mums palīdzēs sagatavoties nākotnes izaicinājumiem un atgriezties vēl stiprākiem. Vēlos izteikt pateicību visiem kluba spēlētājiem, treneriem, sadarbības partneriem un līdzjutējiem par darbu un neatlaidīgo atbalstu aizvadītajā OHL sezonā, kurā, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, “Kurbads” izcīnīja 3. vietu!”

Klubs arī atzīst, ka šajā sezonā nav izdevies piesaistīt jaunus sponsorus, kas ir viens no iemesliem lēmumam pāriet uz 1. līgu. Neskatoties uz to, “Kurbads” turpinās strādāt pie finansējuma nodrošināšanas un cer uz līdzjutēju, partneru un sabiedrības atbalstu šajā procesā.

Lai veicinātu jauno hokejistu izaugsmi, “Kurbads” plāno uzsākt vairākas programmas un treniņnometnes, kurās spēlētājiem būs iespēja apgūt nepieciešamās prasmes un zināšanas no pieredzējušiem treneriem un spēlētājiem. Klubs arī aktīvi sadarbojas ar vietējām skolām un sporta organizācijām, lai piesaistītu jaunus talantus un nodrošinātu viņiem iespējas attīstīt savu potenciālu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HOCKEY CLUB KURBADS (@hk_kurbads)

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
2.22
3.13
3.53
3.5
3.3
2.15
1.16
7
11
1.29
5.5
10.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām