Triloģijas beigas – Kormjē piekāpjas cīņā par smagsvara čempiona jostu un paziņo par karjeras beigām

Stipe Miočičs un Daniels Kormjē
Stipe Miočičs un Daniels Kormjē | Foto: UFC

Šonakt “Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīņu šovā “UFC 252” savu kulmināciju piedzīvoja amerikāņu cīkstoņa Stipes Miočiča (20-3 MMA, 14-3 UFC) un viņa tautieša Daniela Kormjē (22-3 MMA, 11-3 UFC) savsterpējo cīņu triloģija – leģendārie smagsvari tikās trešo reizi, lai noteiktu, kam pieder čempiona josta. Pirmajā cīņā ar nokautu pārāks bija Kormjē, otrajā priekšlaicīgi uzvarēja Miočičs, savukārt šodien ar vienprātīgu tiesnēsu lēmumu pēc 25 spraigām cīņas minūtēm un pieciem aizvadītiem raudniem uzvaru izcīnīja Miočičs, saglabājot čempiona jostu.

UFC prezidents Dana Vaits iepriekš paziņoja, ka trešās cīņas uzvarētājs tiks uzskatīts par labāko smagsvaru jaukto cīņas mākslu vēsturē un apies līdz šim šajā statusā esošo Fjodoru Jemeļjaņenko.

Visi tiesneši atdeva uzvaru Miočičam (49-46, 48-47, 48-47), kas izskatījās pēc taisnīga lēmuma. Pēc cīņas Kormjē paziņoja, ka vairāk neredz sevi turpinam cīnīties par čempiona jostu un ir gatavs beigt karjeru.

“Stipe ir paveicis labu darbu. Es neko neredzēju ar kreiso aci, viņš man sagādāja problēmas,” cīņas gaitu komentēja bijušais UFC divu divīziju čempions Kormjē. “Es biju pārsteigts, ka viņš tik ilgi turēja mani grožos.”

“Tas, ka zaudēju divās triloģijas cīņās, ir stulbi. Bet kā jau teicu iepriekš, šī ir mana pēdējā cīņa. Tā bija laba cīņa. Tas bija lielisks ceļojums, taču tā bija mana pēdējā cīņa par čempiona titulu,” atklāja Kormjē.

Šī bija trešā abu cīkstoņu tikšanās. Pēdējo reizi cīkstoņi oktagonā tikās pagājušā gada augustā, kad par čempionu smagsvaru kategorijā kļuva Miočičs, kurš revanšējās savam pieredzējušajam tautietim Kormjē par zaudējumu pirmajā cīņā. Miočičs toreiz savu pretinieku pieveica ceturtajā raundā. Eksperti pēc cīņas bija paredzējuši, ka Kormjē jau tad varētu noslēgt karjeru, tomēr tas nenotika.

Savukārt pirmo reizi abi cīkstoņi stājās viens pret otru 2018.gadā, kad jau pirmajā raundā ar nokautu pārāks bija Kormjē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par