Trīs bijušie tiesneši iesūdz NBA tiesā par obligāto vakcināciju

23/11/2022 18:43
Nokopēts
Kens Mauers

Trīs ilggadējie tiesneši iesūdzējuši tiesā Nacionālo basketbola asociāciju (NBA), jo arbitri apgalvo, ka līga viņus atlaida pēc tam, kad viņi atteicās vakcinēties pret Covid-19 reliģisku iebildumu dēļ, ziņo “Reuters“.

Sūdzībā, kas sestdien tika iesniegta Manhetenas federālajā tiesā, Kens Mauers, Marks Aijote un Džeisons Filipss sacīja, ka līga nepareizi piespieda ievērot savas veselības normas, un nepareizi secināja, ka viņu patiesie reliģiskie iebildumi neatbilst standartiem pret vakcināciju. Prasītāji sacīja, ka NBA ultimāts par vakcināciju noveda pie viņu atstādināšanas pirms 2021./2022. gada sezonas, kad līga pieprasīja vakcināciju arī līgas darbiniekiem.

Tiesneši tāpat apgalvo, ka līga viņus atkārtoti nepieņēma amatā, neskatoties uz to, ka 2022./2023. gada sezonai tika atcelta obligātā prasība par vakcinēšanos. Mauers un Aijote bija NBA tiesneši attiecīgi 35 un 17 gadus, savukārt Filipss bija tiesnesis 19 gadus pirms viņš kļuva par tiesnešu darbības kontroles viceprezidentu un NBA Atkārtojumu centra direktoru.

NBA
    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām