Trīs mači trīs dienās nav šķērslis – Ri. Bukarts uguņo un palīdz komandai “bullīšos” izcīnīt uzvaru

18/12/2022 18:14
Rihards Bukarts

Latvijas hokejists Rihards Bukarts šodien Austrijas hokeja līgas spēlē guva vārtus, kā arī bija precīzs pēcspēles metienu sērijā, palīdzot Klāgentfurtes “EC-KAC” komandai ar 4:3 pārspēt “Val Pusteria”.

Bukarts vispirms otrajā trešdaļā realizēja skaitlisko vairākumu, tobrīd panākot izlīdzinājumu. Savu vārdu latviešu uzbrucējs teica arī pēcspēles metienos, savas komandas rindās dodoties izpildīt metienu kā otrais. Bukarts parādīja savu aukstasinību un “bullīti” realizēja, kas galu galā arī izrādījās uzvaru nesošais “bullītis”.

Bukartam šis bija trešais mačs trīs dienu laikā. Uzbrucējs vakar un aizvakar pārstāvēja Latvijas izlasi pārbaudes turnīrā Slovākijā.

Vācija

Miks Indrašis svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem otrajā mačā pēc kārtas, Šveningenas “Wild Wings” ciešot zaudējumu savā laukumā, bet Kaspars Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja Izerlonas “Roosters” zaudējumā izbraukumā.

Ševeningenas komanda mājās pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Štraubingas “Tigers”. Indrašis izcēlās ar precīzu metienu 24.minūtē, izvirzot vadībā “Wild Wings” ar 2:1. Latvijas hokejists šajā mačā kopā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos iemetienos, taču cīņu beidza ar +/- rādītāju -1. Viņš šosezon 30 aizvadītās spēlēs ticis pie pieciem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr citā spēlē Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” izbraukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās “Dusseldorf”. Daugaviņš 15.minūtē rezultatīvi piespēlēja Erika Kornela vārtu guvumā. Viņš laukumā bija 17 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros iemetienos, cīņu beidzot ar +/- rādītāju -1.

DEL turnīra tabulā “Wild Wings” ar 44 izcīnītiem punktiem 30 mačos atrodas desmitajā vietā, kamēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” ar 40 punktiem 30 spēlēs ierindojas 11.pozīcijā 15 komandu konkurencē.