Trīskārtējais DPOY izvēlas palīdzēt “Lakers” sezonas turpinājumā

Dvaits Hovards, sportazinas.com
Dvaits Hovards | Foto: Robert Hanashiro-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” spēlētājs izlēmis palīdzēt vienībai sezonas turpinājumā, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija. Viņš savulaik trīs reizes tika nosaukts par sezonas labāko aizsardzības spēlētāju (DPOY).

Hovards atklāja, ka kopš pārtraukuma strādā pie īpaša projekta. Izmantojot savu atalgojumu spēlēs Orlando, “Lakers” centrs organizēs dažādas aktivitātes, kuru mērķis ir pilnveidot jauniešus un “ieviest svaigu elpu sabiedrībā”. Atlikušo spēļu ienākumus Hovards ziedos bezpeļņas projektam “Breath Again”.

34 gadus vecajam Hovardam šosezon ir pavisam cits statuss nekā savulaik Orlando “Magic” rindās. Aizpagājušās desmitgades noslēgumā viņš bija NBA zvaigzne un “Magic” līderis, bet šosezon “Lakers” rindās Hovards ir rezerves centrs, kurš vidēji iekrājis 7,5 punktu un 7,4 atlēkušās bumbas spēlē.

Hovards trīs reizes ticis atzīts par NBA labāko aizsardzības spēlētāju (2009., 2010. un 2011.), kā arī viņš astoņas reizes piedalījies Zvaigžņu spēlē.

NBA sezona atsāksies jūlija izskaņā un ilgs līdz oktobrim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par