Trīskārtējais NBA čempions noslēdz basketbolista karjeru

Šons Livingstons, sportazinas.com1
Šons Livingstons | Foto: goldengatesports.com

Trīskārtējais Nacionālās basketbola asociācijas () čempions ar Goldensteitas “Warriors” piektdien paziņojis par basketbolista karjeras noslēgšanu.

View this post on Instagram

After 15 years in the NBA, I’m excited, sad, fortunate and grateful all in one breath. Hard to put into a caption all of the emotions it takes to try and accomplish your dreams. I wasn’t supposed to be here. Anybody that has beat the odds understands the mental and emotional strain it takes to inspire yourself on an uphill war, let alone inspire others. “The injury” gave me a chance to find and prove to myself (and the world) that I wouldn’t be defined by my circumstances. With my time in the League what I will be most proud of is the fact that my character, values and faith were tested, and I persevered. To my pops that told me to “go get the big ball” I THANK YOU. To my Grandpa that always showed me there was more to life than basketball I THANK YOU. To my Uncles that helped raise me like I was one of their own, THANK YOU. To my wife and kids…the future IS BRIGHTER than our past, and I couldn’t see myself taking on this chapter without you. To all of my teammates, coaches, TRAINERS, staff, my journey is a collection of experiences, and those of you that helped me along the way, THANK YOU! To all the fans and anybody else that inspired me, supported me, cheered for me, or even said good words about me, THANK YOU. “The greatest gift we can give is service to others” #Raiseaglass 🍷

A post shared by Shaun Livingston (@sdot1414) on

Savā sociālajā tīklā “Instagram” basketbolists raksta: “15 gados NBA esmu bijis bēdīgs, veiksmīgs un pateicīgs vienlaicīgi. Ir grūti apkopot visas emocijas, kuras bija nepieciešamas, lai es varētu īstenot savu sapņus.”

“Man šeit nevajadzēja nemaz būt. Ikviens, kurš ir pārspējis šīs dīvainības, saprot garīgo un emocionālo sasprindzinājumu, kas nepieciešams, lai iedvesmotu sevi uz attīstošai cīņai. Savainojums deva man iespēju atrast un pierādīt sev un pasaulei, ka mani neatspoguļos apstākļi. Kopā pavadītajā laikā līgā visvairāk lepošos ar to, ka tika pārbaudīts mans raksturs, vērtības un ticība.”

Jau vēstījām, ka 34 gadus vecais basketbolists bija palicis bez darba, taču bija izteicis vēlmi pievienoties Losandželosas “Clippers” vienībai.

Livingstonu 2004. gada NBA draftā pirmajā kārtā ar kopējo ceturto numuru izraudzījās tieši Losandželosas “Clippers” komanda.

Livingstons NBA nospēlējis 14 sezonas, pārstāvot “Warriors”, “Clippers”, Maiami “Heat”, Oklahomasitijas “Thunder”, Vašingtonas “Wizards”, Šarlotas “Hornets”, Milvoki “Bucks”, Klīvlendas “Cavaliers” un Bruklinas “Nets” komandas.

Basketbolists NBA aizvadījis 833 spēles, vidēji gūstot 6,3 punktus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles. Kopā ar “Warriors” viņš trīs reizes kļuvis par NBA čempionu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par