Trīskārtējais olimpiskais čempions: Latvijas hokeja skola ražo arvien mazāk spēlētāju

Vitālijs Davidovs, sportazinas.com
Vitālijs Davidovs | Foto: Maskavas "Dynamo"

Trīskārtējais olimpiskais čempions un Maskavas “Dynamo” kluba leģenda Vitālijs Davidovs vērtējis Rīgas “Dinamo” sniegumu šajā Kontinentālās hokeja līgas () sezonā un pozitīvi izteicās par Pēteri Skudru kā galveno treneri.

“Rīgā pēdējos gados ir ļoti grūti. Latvijas hokeja skola ražo arvien mazāk spēlētāju. Viņi jau agrā bērnībā tiek sūtīti uz Ziemeļameriku, kur visbiežāk viņi pazūd. Padomju laikos Rīgas “Dinamo” bija vieglāk, tad katru gadu atklājās talantīgi jaunie hokejisti,” izteicās Davidovs.

“Galvenā trenera jautājums jāatrisina pašiem rīdziniekiem, bet man visvairāk patīk Skudras kandidatūra. KHL šis treneris ir pazīstams vārds. “Torpedo” ar viņu bija laba komanda, neveiksme ar “Traktor”, iespējams, tikai viņu mobilizēs. Par treneri Tambijevu zinu tikai to, ka viņš bija pirmais, kurš pameta “Admiral”. Leģionāru speciālisti ir nepieciešami tikai ar pieredzi NHL vai nacionālajās komandās. Otrās klases ārzemnieki var tikai kavēt mūsu hokeja attīstību,” trenerus vērtēja panākumiem bagātais hokejists.

Rīgas klubs aktīvi meklē jaunu galveno treneri. Kā galvenais kandidāts tiek minēts Leonīds Tambijevs, bet vadība izskata arī Pētera Skudras kandidatūru. Medijos izskanējusi arī zviedra Hansa Volsona iespējamā pievienošanās komandai, kuru zviedrs komentēja izvairīgi, bet nenoliedza piedāvājumu no “Dinamo” vienības.

2019./2020. gada čempionātu “Dinamo” noslēdza 11. vietā Rietumu konferencē ar 40 punktiem 62 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par