TTT Eiropas sieviešu basketbola līgas turnīru turpina perfekti

05/10/2018 21:12

Eiropas sieviešu basketbola līgā (EWBL) otro uzvaru divās aizvadītajās spēlēs izcīnījusi daudzkārtējā Latvijas čempionvienība TTT Rīga, kas savā laukumā ar rezultātu 93:54 apspēlēja Amsterdamas “Angels” no Nīderlandes.

TTT noteicošu pārsvaru ieguva jau pirmajā ceturtdaļā, kurā izdevās uzvarēt ar 21:11. Līdz puslaika beigām rīdzinieces savu vadību aizvien palielināja – 44:30.

Otrajā puslaikā Latvijas čempionei piederēja jau nospiedošs pārākums, TTT drošā veidā nokārtojot graujošu panākumu ar rezultātu 93:54.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 15 punktiem bija amerikāņu leģionāre Šeja Pedija, kā arī kapteine Ieva Pulvere. Savukārt ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Kristīne Vītola. Viešņām 23 punkti Ilses Keijtas rēķinā.

EWBL pirmās kārtas mačā “TTT Rīga” guva vēl vienu graujošu panākumu, ar 93:57 apspēlējot Maskavas “Dynamo”.