“TTT Rīga” ar uzvaru sāk Baltijas sieviešu basketbola līgas elites grupas turnīru (VIDEO)

02/10/2021 16:25
TTT Rīga un Liepāja

Baltijas sieviešu basketbola līgas elites grupas turnīra pirmajā spēlē sestdien uzvaru svinēja Latvijas vadošā komanda “TTT Rīga”. Galvaspilsētas basketbolistes viesos ar rezultātu 89:68 (26:17, 25:19, 23:11, 15:21) pārspēja “Liepāja”/LSSS komandu.

“TTT Rīga” rindās produktīvākā bija Džesmina Tomasa, kura guva 23 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un pārtvēra piecas bumbas, bet ar 18 punktiem, desmit bumbām zem groziem un trīs bloķētiem metieniem atzīmējās Daugile Šarauskaite. Vēl 11 punktus pievienoja Šantela Hendija. Pretiniecēm 17 punktus guva Paula Kļeščova, ar 13 piebalsoja Ketija Vihmane, bet zem groziem deviņas bumbas izcīnīja Maiara Pereira, kura guva arī sešus punktus.

Baltijas līgas elites grupas turnīrā piedalīsies 12 komandas – pa piecām no Latvijas un Lietuvas, kā arī divas no Igaunijas. Pēc divu apļu turnīra divas labākās komandas kvalificēsies finālčetrinieka turnīram, savukārt 3.-6.vietas ieguvējas ceturtdaļfināla sērijās noskaidros vēl divas “Final” 4 dalībnieces.

LSBL turnīrā piedalās 11 Latvijas komandas. Četras labākās pavasarī izspēlēs finālčetrinieka turnīru noskaidrojot divas vienības, kuras pievienosies elites komandām Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā.