“TTT Rīga” atbrīvojusi no amata kluba ilggadējo ģenerālmenedžeri Lūsi

Egils Lūsis, sportazinas.com
Egils Lūsis | Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas sieviešu basketbola klubs “” atbrīvojis no amata komandas ilggadējo ģenerālmenedžeri Egilu Lūsi, portālam “Delfi.lv” apliecinājis kluba valdes loceklis Jānis Golubevs.

Maijā basketbola kluba “TTT Rīga” dibinātāju sapulcē tika nolemts veikt izmaiņas kluba valdē, samazinot tās sastāvu. Turpmāk darbam valdē basketbola kluba dibinātāji – Rīgas pilsētas pašvaldība un SIA “Rīgas satiksme” – izvirzīja Guntu Baško, Juri Švanderu un Jāni Golubevu.

Šonedēļ kluba valde vienbalsīgi lēma pārtraukt darba attiecības ar kluba ģenerālmenedžeri Lūsi, kurš vienībā strādājis kopš 2006. gada.

“Dalībnieku sapulcē, vērtējot līdzšinējo “TTT Rīga” menedžmenta darbu, tika konstatētas nepilnības. Tāpēc arī valde, pirmajā valdes sēdē vērtējot 2019./2020.gada budžetu un situāciju klubā kopumā, mainīja tā ģenerālmenedžeri. Menedžments atbild arī par grāmatvedības jautājumiem, par finansējumu un budžetu, par korektu situāciju tajos jautājumos. Diemžēl jāsaka, ka šeit bija trūkumi,” portāls citē Golubeva teikto.

Tuvākajās sapulcēs valde lems par to, kā klubam piesaistīt jaunu ģenerālmenedžeri.

“TTT Rīga” aprīlī no Rīgas Domes pagaidu administrācijas saņēma atbalstu 150 000 eiro apmērā. Maijā mediji ziņoja, ka summa izmantota, lai segtu līgumsaistības ar spēlētājām, treneriem un personālu.

“TTT Rīga” aizvadītajā sezonā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgā pamatturnīrā apakšgrupā ieņēma pēdējo vietu starp astoņām komandām un izslēgšanas turnīram nekvalificējās. Rīdzinieces pēc tam triumfēja Baltijas Basketbola līgā un pēc Latvijas Sieviešu basketbola līgas pamatturnīra pārtraukšanas tika apstiprinātas par valsts meistarsacīkšu uzvarētājām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par