Tukuma komanda nodrošina vietu Latvijas futbola virslīgā

05/10/2019 18:20

“Tukums 2000/TSS” futbolisti sestdien viesos “Komanda.lv” 1.līgas mačā pieveica tiešo konkurenti un iekļuva virslīgā.

“Tukums 2000/TSS” viesos uzvarēja “Smiltene/BJSS” futbolistus ar 4:1 (3:1) un piecas kārtas pirms turnīra beigām nodrošināja nākamgad vietu virslīgā.

Vārtus uzvarētāju labā 15.minūtē guva Toms Aizgrāvis, 20 minūtes vēlāk izcēlās Einārs Blumers, bet vēl pēc divām minūtēm precīzs bija Pāvels Mihadjuks. Ceturtos vārtus jau otrajā puslaikā guva Francijas futbolists Terenss Emanuels Muimba, bet goda vārtus mača 59.minūtē iesita Ralfs Apsītis.

Ar 62 punktiem 22 spēlēs tukumnieki kļuva sāncenšiem nenoķerami un var gatavoties dalībai virslīgas sacensībās nākamgad. Smilteniešiem palika 44 punkti, un viņi pagaidām saglabāja otro vietu, tomēr “Super nova” ir tikai par punktu, kā arī spēli mazāk. “Albertam” un “Audai” ir pa 39 punktiem, “Rēzeknes FA/BJSS” rēķinā ir 34 punkti, “Grobiņas SC” – 24 punkti, “New Project” – 17 punkti, “Dinamo Rīga/Staicele” – 13 punkti, bet mačs rezervē, un “Balvu Sporta centrs” – trīs punkti.

Citās spēlēs tika fiksēti šādi rezultāti: “Auda” – “Balvu Sporta centrs” 8:0 (4:0), “New Project” – “Grobiņas SC” 8:1 (2:1), “Rēzeknes FA/BJSS” – “Alberts” 2:2 (1:1), bet “Super nova” – “Dinamo Rīga/Staicele” mačs sāksies vēlāk.