Turīnas “Juventus” plāno basketbola lielkluba izveidi?

22/07/2018 13:10
Nokopēts

Kā liecina izdevuma Tuttosport rīcībā esošā informācija, Itālijas un pasaules futbola grands Turīnas “Juventus” ir ieinteresēts savas basketbola komandas izveidē.

Itāliešu medijs ziņo, ka “Juventus” valdes priekšsēdētājs Andrea Anjelli jau ir ticies ar basketbola Eirolīgas izpilddirektoru Žordi Bertomeu, lai apspriestu iespējamu komandas izveidi, kas nākotnē būtu gatava startēt prestižākajā Eiropas klubu basketbola turnīrā.

Tāpat pēdējo septiņu gadu Serie A čempionei un vienai no ambiciozākajām “Legabasket” jeb Itālijas augstākās basketbola līgas komandām “Auxilium Pallacanestro Torino” viens no ģenerālsponsoriem ir autobūves uzņēmums “FIAT”, tāpēc nav arī izslēgta iespējamība, ka “Juventus” apvienotu spēkus tieši ar šo Turīnas basketbola vienību.

“Vecā sinjora” sadarbībā ar “adidas” arī tuvākajā laikā laidīs klajā savu tradicionālo melnbalto futbola spēļu kreklu iedvesmotu basketbolu spēļu kreklu variāciju, kas, gribot negribot, rosina jautājumus par “Juventus” kluba nodomiem kļūt par ievērojamu spēlmani arī groza bumbas lauciņā.

https://www.instagram.com/p/Blf2sRYnnCG/?utm_source=ig_twitter_share&igshid=1f3vvm4hsltih

Lieliem un mazāk lieliem un pazīstamiem Eiropas futbola klubiem jau vairākus gadus ir arī sava “basketbola nodaļa”, tostarp Madrides “Real”, “Barcelona”, Stambulas “Fenerbahce”, Atēnu “Panathinaikos” un pat arī Minhenes “Bayern”.

Jāatzīmē gan, ka uz Eiropas basketbola kartes jau vairākus gadus atrodams klubs ar nosaukumu “Juventus” – Lietuvas pilsētiņā Utenā bāzētā vienība pēdējos gados demonstrē arvien augstvērtīgākus rezultātus, pērn sasniedzot FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfinālu.

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.6
4.75
5.42
3.51
3.82
2.11
4.4
3.9
1.75
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām