Turpinās “Jazz” dominance – izcīnīta devītā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

27/01/2021 08:57
Jūtas Jazz

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Jūtas “Jazz” (13-4) tika pie devītā panākuma pēc kārtas, savā laukumā apspēlējot Ņujorkas “Knicks” (8-11) ar 108:94.

Mača lielāko daļu Jūtas komanda pavadīja iedzinējos, dažos brīžos deficītam sasniedzot mīnus 15. Nopietnu pakaļdzīšanos “Jazz” sāka trešajā ceturtdaļā, tāpat komanda lieliski aizvadīja pēdējās 12 minūtes – 28:13, kas ļāvis svinēt uzvaru visā spēlē.

Rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Roiss O’Nils, 19 punkti Maikam Konlijam, savukārt Rudījam Gobēram 18 punkti un 19 izcīnītas bumbas zem groziem. Pretiniekiem 25 punkti Ostina Riversa kontā, savukārt Džūliuss Rendls 18 punktiem pievienoja desmit atlēkušās bumbas.

Citā mačā Losandželosas “Clippers” (13-5) piekāpās Atlantas “Hawks” (9-8) ar 99:108. Arī šajā spēlē pirmo puse veiksmīgāk aizvadīja viena komanda – “Clippers”, tomēr pēc liela pārtraukuma cita vienība – “Hawks” spēlēja veiksmīgāk, laužot mača gaitu un svinot uzvaru.

Atlantas komandā fantastisks bija Trejs Jangs ar 38 punktiem, 22 punktus iemeta De’Andre Hanters, savukārt 13 punkti un 18 atlēkušās bumbas Klintam Kapelam. “Clippers” vienībā 20 punkti Redžija Džeksona kontā.