Tuvākajā laikā Kurucam un citiem “Nets” spēlētājiem veiks testus uz koronavīrusu

Rodions Kurucs, sportazinas.com
Rodions Kurucs | Foto: Bruklinas Nets

Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas () vienība Bruklinas “Nets” sestdien veiks veselības pārbaudes, lai pārliecinātos, ka neviens no komandas spēlētājiem nav inficējies ar Covid-19 vīrusu, vēsta laikraksts “New York Post”.

Iepriekš sarunā ar vietējiem medijiem “Nets” spēlētājs Deandrē Džordans pauda pārliecību, ka drīzumā visa komanda veiks veselības pārbaudes. Sestdien viņa “pareģojums” piepildīsies, lai arī pati komanda nav sniegusi komentārus.

Trešdien NBA paziņoja, ka vismaz uz 30 dienām pārtrauks sezonu, kā rezultātā “Nets” taisnā ceļā no Kalifornijas devās uz savu mājvietu.

Tās pašas dienas vakarā NBA komisārs tikās ar NBA spēlētāju asociācijas izpilddirektori Mišelu Robertsu un prezidentu Krisu Polu, lai izrunātu, kā rīkoties tālāk. Komandām ieteikts neizvadīt treniņus, lai arī spēlētāju individuālās nodarbības ir atļautas.

Tikmēr vairāki NBA tuvu stāvoši cilvēki iepriekš kritizējuši līgas gatavību cīnīties ar Covid-19 vīrusu, jo pienācīgā daudzumā nav pieejami nepieciešamie medicīnas testi. Šo situāciju īsi pēc tam atrisināja “Nets” jaunais īpašnieks Džo Tsai, kurš ir viens no mazumtirdzniecības “Alibaba” tīkla dibinātājiem.

Tsai un viņa kolēģis Džeks Ma ar sava fonda palīdzību panāca, ka uz ASV tiks atsūtīti 500 000 medicīnas testi, ar kuriem iespējams noteikt vai persona ir inficējusies ar vīrusu. Tāpat sūtījumā pievienotas viens miljons sejas masku.

“Nets” šosezon ar 30 uzvarām 64 spēlēs Austrumu konferencē ieņem septīto vietu un, visticamāk, spēs iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Jau ziņots, ka NBA lēmums par sezonas pārtraukšanu sekoja neilgi pēc tam, kad saslimšanas ar Covid-19 vīrusu tika konstatēta Jūtas “Jazz” spēlētājām Rūdijam Gobēram. Vēlāk tika ziņots, ka ar slimību inficējies arī “Jazz” līderis Donovans Mičels.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par