Tuvākajā laikā vēl nebūs zināms Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris

Gunta Baško, sportazinas.com
Gunta Baško | Foto: Ieva Makere/LETA

Tuvākajā laikā vēl nebūs zināms Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris, Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājaslapā atklājusi komandas ģenerālmenedžere Gunta Baško.

Jau ziņots, ka pirmdien uzzināja pretinieces 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Latvijas sieviešu valstsvienība tika ielozēta I grupā, kurā spēlēs arī Horvātija, Vācija un Ziemeļmaķedonija. Finālturnīram kvalificēsies katras grupas uzvarētājas un piecas no deviņām otro vietu īpašniecēm.

“Interesantas pretinieces. Visas jāciena un ar visām varam cīnīties veiksmīgi,” sacīja Baško. Galvenais pašiem pēc iespējas labāk sagatavoties – gan spēlētājām, gan treneriem. Patlaban uzmanības fokusā ir galvenā trenera kandidatūras. Pārrunas bijušas un vēl būs – uzrunātajiem vajadzīgs laiks pārdomām, tāpēc tuvākajās dienās oficiālu ziņu nebūs. Mazliet pacietības!”

Jau ziņots, ka no Latvijas izlases galvenā trenera amata atkāpies Mārtiņš Zībarts, kurš lēmumu pieņēma pēc aizvadītā Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēles, kurā latvietes ar rezultātu 62:77 piekāpās Zviedrijai. Tas liedza turpināt cīņu par 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

Tikmēr gaidāmajam Eiropas čempionātam pieteicās 35 valstis, bet finālturnīra rīkotājas Spānija un Francija kvalifikācijas turnīrā nespēlēs, tādēļ 33 izlases cīnīsies par 14 ceļazīmēm.

Komandas, kuras šī gada Eiropas čempionātā izcīnīja 3.-11. vietu, tajā skaitā arī Latvijas izlase, pirms izlozes tika iekļautas pirmajā grozā, savukārt 12.-16. vietas īpašnieces tika izlozētas no otrā groza.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par