Tuvojas pārsteigums? “Mavs” uzrunājusi “Warriors” iespējamās Porziņģa maiņas sakarā

23/02/2021 18:17

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” sazinājies ar Goldensteitas “Warriors” komandu, lai apspriestos par iespējamo maiņas darījumu, kurā tiktu iesaistīts Kristaps Porziņģis, ziņo apskatnieks Aiens Beglijs.

“Mavericks” sazinājās ar “Warriors” vienību, lai uzzinātu, vai Goldensteitas klubs būtu ieinteresēts Porziņģa pakalpojumos. Tikmēr “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans medijam “The Dallas Morning News” šādu informāciju noliedzis. “Tas nav precīzi. Mēs neesam apsprieduši iespējamo maiņas darījumu.”

Šodien medija “Bleacher Report” žurnālists Džeiks Fišers informēja, ka “Mavericks” neesot pārliecināta, ka Porziņģis var būt komandas otra galvenā zvaigzne aiz Lukas Dončiča un tādēļ mēģina saprast, kāda ir latvieša vērtība, domājot par potenciālo maiņas darījumu.

Rietumu konferences komandas pārstāvis atklājis Fišeram, ka, viņaprāt, līgā ir maz komandu, kuras būtu gatavas uzņemties Porziņģa līgumu. Viņam kontrakts noslēgsies 2024. gadā, bet līdz tam ik sezonu Kristaps saņem 29,5, 31,7, 33,8 un 36 miljonus dolāru pirms nodokļu nomaksas.

Līgas iekšienē Dalasu uzskata par vienu no aktīvākajām komandām, kas mēģina veikt maiņas darījumus. Papildus augsta līmeņa centram “Mavs” meklē arī labus aizsardzības spēlētājus perimetrā un basketbolistus, kuri var realizēt metienus ar augstu precizitāti. Pirms sezonas maiņas darījumā tika iegūts uz aizsardzību tendētais Džošs Ričardsons, bet aizmainīts snaiperis Sets Karijs. Šī maiņa pagaidām nav nesusi augļus.

“Mavericks” šosezon ir 10. labākais uzbrukuma reitings līgā, taču tas ir uzskatāms par regresu, jo aizvadītajā sezonā tas bija labākais NBA. Tikmēr aizsardzības reitings Dalasai ir 25. vietā NBA. Porziņģis šosezon daudz ticis kritizēts par savu spēli aizsardzībā. Pretinieki bieži vien nebaidās pret viņu sūtīt mazākus spēlētājus, jo latvietim ir zināmas problēmas izskriet līdzi augumā mazākiem un ātrākiem spēlētājiem. Šosezon Porziņģim ir vidēji 20,5 punkti, 8,2 atlēkušās bumbas un 1,6 bloki mačā.

Komentāri - 3

 • Prāta Posts
  24/02/2021 07:31

  Va tik te neož pēc Porziņģa norieta… Kareivjos, viņš tāpat, kā Biedrs, deldēs soliņu…..

  • Arturs
   24/02/2021 11:10

   Pat ar to spēli, kādu rāda šobrīd , soliņa deldēšana nespīd nevienā komandā! Domāju, ka šobrīd viss ir saistīts ar tā saukto “ķīmiju” ar Luku!

 • Arturs
  24/02/2021 11:22

  Kārlails : “Nepiedāvājam maiņas darījumus ar Porziņģi,” noteica Kārlails. “Neko neesam izskatījuši. Zinu, ka Marks to noliedzis. Es arī to noliedzu. Viņš ir “Mavericks” spēlētājs. Mēs vēlamies viņu šeit.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…