TV komentētāji par Porziņģi: “Tu esi zvaigzne, bet laukumā neko nedari…”

09/10/2017 22:56
Kristaps Porzņģis Sportazinas.com

NBA pirmssezonas pārbaudes spēles pārtraukumā starp Ņujorkas “Knicks” un Brūklinas “Nets” (visā spēlē “Knicks” kapitulēja ar 83-117, bet pēc pirmā puslaika atradās iedzinējos ar 18 punktu starpību) “MSG Networks” televīzijas komentētāji Alans Hāns un Vallijs Ščerbiaks asi kritizējuši Kristapa Porziņģa sniegumu, kas nebūtu nekas ieverības cienīgs, ja vien… Abi šie vīri zinātu, ka nav izslēguši mikrofonus un viņu sarunu dzird arī trešās personas.

Abi iepriekš piesauktie vīri šobrīd pelna iztiku ar spēļu komentēšanu, taču šī bija privāta spēles analīze aizkadrā, par ko viņi pat nenojauta.

Komentētāji kritizēja Porziņģa statistikas rādītājus – 15 minūtēs sasniedzot +/- rādītāju -20 (pretinieki guva par 20 punktiem vairāk, kamēr laukumā atradās Porziņģis). Tieši šis fakts kļuva par iemeslu, kāpēc pār Porziņģi vēlās kritikas lava. Abi kungi asi kritizēja Porziņģi par viņa sniegumu un meklējot risinājumu “Knicks” vājajai spēlei pat izskanēja šādi piedāvājumi: “Vēl viņu varētu nogalināt par to, ka 16 minūtēs viņš ticis pie -20. Vecīt, nu kā tā var? Tu taču esi zvaigzne. Un tas ir tas, ko tu dari laukumā? Tu vienkārši stāvi un neko nedari. Viņam vēl ir daudz jāmācās,” sacīja Hāns, kuram piekrita Ščerbiaks.

Interesanti, ka “MSG Networks” īpašnieks ir arī “Knicks” kluba īpašnieks Džeimss Dolans un kanālā negatīvi viedokļi par “Knicks” izskan reti, pat neskatoties uz “Knicks” bezzobaino sniegumu pēdējās sezonās un dažādajiem skandāliem, kas regulāri apvij komandu.

Porziņģis šajā mačā izcēlās ar sešiem punktiem un trīs bloķētiem metieniem, bet otrajā puslaikā vairs laukumā nedevās, jo guva neliela savainojumu.