Twitter apskats: Kanāda atkal dabū trūkties no Gudija

15/05/2018 00:09

Latvijas hokeja valstsvienība šovakar Pasaules čempionātā Dānijā vien pagarinājumā ar 1:2 piekāpās zvaigžņotajai Kanādas izlasei, tādējādi pirmo reizi kopš debijas elites divīzijā 1997. gadā atņemot punktus hokeja dzimtenes pārstāvjiem.

Vēsturiskā notikuma viens no galvenajiem “vaininiekiem” bija vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš kanādiešiem sagādāja pamatīgas galvassāpes arī pirms četriem gadiem Olimpiskajās spēlēs Sočos.

Latvijas hokejisti laukumā demonstrēja ļoti saturīgu spēli, nereti uz ilgāku laiku spējot iespiest daudz meistarīgākos sāncenšus viņus aizsardzības zonā, kā arī neatpaliekot no kanādiešiem arī daudz citos spēles elementos.

Latvieši iedzinējos nonāca jau pašā mača ievadā, tomēr ar neatlaidīgu cīņu trešā perioda pirmajās minūtēs beidzot izdevās uzlauzt kļavu lapu cietoksni. Cik tur trūka, lai arī izrautu panākumu.

Vairāki Twitter lietotāji gan bija lielā neizpratnē par to, kā varenā Kanāda nav spējusi jau pamatlaikā nospiest maziņo Latviju.