U17 futbola izlase Covid-19 dēļ neturpinās dalību EČ kvalifikācijas turnīrā

26/09/2021 14:00

Latvijas U17 jauniešu izlasē, kas Jelgavā aizvada 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas kārtas turnīru, konstatēti četri saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Turpmāka komandas dalība sacensībās, ņemot vērā veselības riskus dalībniekiem, ir neiespējama, tāpēc izlase paredzētajās 26. un 29. septembra spēlēs pret Zviedriju un Lietuvu laukumā nedosies, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Komandas pārstāvju testēšana tiek veikta saskaņā ar UEFA un LFF noteikumiem, kas paredz pārbaudes gan pirms turnīra sākuma, gan tā laikā. Pozitīvas sestdien izrādījās divu komandas spēlētāju analīzes, kā rezultātā, ievērojot visas vietējās un starptautiskās prasības, tika veikti izrietošie drošības pasākumi. Pēc konsultācijām ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) par kontaktpersonām tika atzīti divi izlases pārstāvji – viens spēlētājs un viens treneru korpusa loceklis. Visas personas no izlases tika atdalītas.

Valstsvienības iekšienē tika ieviesta virkne papildu drošības pasākumu, tai skaitā testēšana reizi dienā. Pēc divu pozitīvo rezultātu saņemšanas komandai tika veiktas atkārtotas pārbaudes, kurās tika uzrādīti vēl divi saslimšanas gadījumi. Šajā situācijā par kontaktpersonām ir atzīstama visa komanda, līdz ar to nevakcinētie tās pārstāvji saskaņā ar esošajiem noteikumiem dodas pašizolācijā. Izlase no turpmākas dalības turnīrā izstājas. Pārejās komandas turpina sacensības. LFF novēl spēlētājiem drīzu atgriešanos laukumā!

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…