U18 izlase ātri nonāk iedzinējos un pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu

27/04/2021 08:13
Latvijas U18 hokeja izlase

Aizvadītajā naktī Latvijas U18 hokeja izlase aizvadīja pirmo spēli pasaules čempionātā, kurā zaudēja Šveicei ar 2:4.

Līdz pirmā perioda vidum Oļega Sorokina trenētā komanda saņēma divus noraidījumus un viens no tiem tika realizēts, ar vārtu guvumu atzīmējoties Žeremijam Žabolam. Vien 23 sekundes vēlāk Lekits Raihle dubultoja šveiciešu pārsvaru un pēc 20 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 0:2.

Arī otrā trešdaļa nebija veiksmīga Latvijai, jo piecu minūšu laikā komanda bija iedzinējos jau ar 0:4, vārtus gūstot Lianam Bišelam un Lui Robinam. Līdz ar to spēle bija beigusies vārtsargam Kārlim Mežsargam, kura vietā stājās Marks Slavinskis un mača otrajā pusē viņš palika nepārspēts.

Latvija gan turpināja spēlēt nedisciplinēti, jo perioda laikā tika saņemti vēl trīs noraidījumi. Tomēr līdz otrajam pārtraukumam U18 izlasei izdevās samazināt deficītu – Dans Ločmelis panāca 1:4, bet Anrī Ravinskis iemeta otro ripu Latvijas izlases labā, rezultātam kļūstot 2:4. Noslēdzošajās 20 minūtēs cipari uz tablo vairs nemainījās un Sorokina trenētā vienība turnīru uzsāka ar zaudējumu.

Nākamo maču U18 izlase aizvadīs naktī uz 29. aprīli plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Baltkrieviju.