U19 izlases handbolistiem zaudējums Rīgā notiekošā EČ B divīzijas turnīra pusfinālā

21/08/2021 18:58
Latvijas U19 handbola izlase

Latvijas U19 vīriešu handbola izlase sestdien cieta zaudējumu Olimpiskajā sporta centrā notiekošā Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra pusfinālā. Latvieši ar rezultātu 25:30 (12:13) piekāpās vienaudžiem no Melnkalnes.

Mājiniekiem pa pieciem vārtiem guva Latvijas izlasē par labāko spēlētāju atzītais Jevgeņijs Rogonovs un Endijs Kušners, bet četri precīzi metieni bija Renāram Grebenņikovam. Pretiniekiem septiņreiz izcēlās Radojica Čepičs.

Latvijas handbolisti spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 4:1, tomēr melnkalnieši pakāpeniski atspēlējās un pirmo puslaiku uzvarēja ar 13:12. Otrā puslaika ievadā Melnkalnes jaunie handbolisti guva piecus bezatbildes vārtus un ielika pamatus uzvarai.

“Mēs bijām ļoti labi sagatavojušies šodienas spēlei un pirmo puslaiku nospēlējām lieliski. Otrā puslaika sākumā diemžēl neiemetām savus vārtus. Ir grūti uzvarēt tik spēcīgu komandu, kāda ir Melnkalne. Tev ir jārealizē savas izdevības un mēs to neizdarījām, tāpēc arī zaudējām. Es esmu ļoti apmierināts ar komandu, ar puišiem – viņi ļoti labi nocīnījās. Tagad jāgatavojas rītdienai – tā būs ļoti smaga spēle,” Latvijas Handbola federācija citē izlases galvenā trenera Arnolda Straumes teikto.

Svētdien spēlē par trešo vietu latvieši plkst.17 tiksies ar Rumānijas valstsvienību, bet Melnkalne un Nīderlande cīnīsies par vietu A divīzijā. Jau ziņots, ka apakšgrupā Latvija ar rezultātu 29:40 zaudēja Rumānijai un ar 31:28 uzvarēja Luksemburgu. A apakšgrupā spēlēja Nīderlande, Turcija, Melnkalne un Kosova, bet B apakšgrupā cīnījās Rumānija, Luksemburga un Latvija. B apakšgrupā bija plānota arī Azerbaidžānas valstsvienība, tomēr valsts savu dalību čempionātā atsauca.

Latvijas izlasi vada Arndolds Straume, kuram asistē Ivars Lācis.

Latvijas U19 vīriešu handbola izlases sastāvs Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā:

Ritvars Putra, Kristiāns Gidrevics, Ričards Juzups, Kārlis Krūmiņš, Mārtiņš Ozoliņš (visi – Dobeles “Tenax”), Endijs Kušners (“Hordur”, Islade), Renārs Grebenņikovs, , Roberts Rancāns, Edijs Kušners, Ivo Ļegkojs, Eduards Malahovs, Linards Usāns, Leno Daniels Kazlovskis (visi – Ludzas “Latgols”), Edijs Putniņš (“Ogre”), Jevgeņijs Rogonovs, Rauls Serafimovičs (abi – MSĢ), Ralfs Geislers (“Lemgo”, Vācija), Kaspars Kalējs (ASK/LSPA).