Zeids pēc diviem zaudējumiem: Izšķirošās spēles būs izslēgšanas turnīrā

foto: fiba.com

Izraēlā notiekošajā Eiropas čempionātā pirmajās divās spēlēs cietusi pārliecinošus zaudējumus.

Sestdien ar 66:92 kapitulēts Vācijai, bet svētdien ar 55:78 atzīts arī Spānijas pārākums.

Savu komentāru par aizvadītajiem mačiem sniedza arī izlases galvenais treneris :

“Nevaram būt apmierināti ar zaudējumu, turklāt vēl ar vairāk nekā 20 punktu starpību, taču komandas snieguma kvalitātes līknei ir pozitīva tendence. Pirmajā mačā bija divas labas ceturtdaļas, šodien ar Spānijas izlasi, kas ir krietni stiprāka par Vāciju un ļoti mērķtiecīgi “spieda” uz mūsu vājajām vietām, laba kvalitāte bija trijās. Ņemot vērā, ka šī bija mūsu otrā spēle pilnā sastāvā, nākotnē varam raudzīties pozitīvāk.

“Daudz kvalitatīvāk tika ievērots spēles plāns gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Spēlējām pietiekami pacietīgi, labi tikām pie brīviem metieniem, pieļāvām tikai 13 kļūdas. Jānotic sev un jāmet ar lielāku pārliecību. Ja tās būtu pieticis, varējām aizķerties jau šodien. Trīspunktnieki 5/23 – tas nav mūsu procents… Ko vairāk tāpēc, ka lielākā daļa metienu bija pēc labām bumbas izspēlēm no ērtām pozīcijām. Atkal smagi zaudējām cīņā pie groziem (24-45), tiesa, lielo pārsvaru spāņiem nodrošināja sava groza kontrolēšana.”

Grupu turnīra pēdējā spēlē pirmdien plkst. 13:45 Latvijai jātiekas ar Horvātijas vienaudžiem.

“Spēlē ar Horvātijas izlasi mūs sagaida fiziski spēcīgi pretinieki, kuri labi darbojas soda laukumā. Fokusēsimies uz savu darbību kvalitāti, centīsimies neļaut pretiniekiem diktēt noteikumus.

Uz katru spēli ejam cīnīties par uzvaru un rītdienas mačs nebūs izņēmums. Komandā valda kaujiniecisks noskaņojums, kas jāsaglabā līdz čempionāta beigām. Izšķirošās spēles būs izslēgšanas turnīrā,” sacīja Zeids.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par