U20 izlases treneris: Ielaist 114 punktus ir nepiedodami, lai cik labi būtu pretinieki

Latvijas U20 vīriešu basketbola izlase, Sportazinas.com
Kristaps Zeids
Foto: FIBA

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Kristaps Zeids pēc viņa vadītās komandas zaudējuma pret Lietuvu ar 75:114 Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pēcspēles intervijā komentēja komandas sniegumu.

“Iepriekšējās spēlēs pieredzētā pozitīvā spēles kvalitātes attīstības līkne šodien aprāvās – aizvadījām sliktāko spēli turnīrā. Nebijām fokusēti uz lietām, kas bija obligāti jāizdara, izpildījām knapi vienu procentu no spēles plāna,” atzina speciālists.

“Lietuvieši uzskatāmi parādīja starpību starp mūsu valstu otrajām līgām. Viņi bija ātrāki, precīzāki, pieņēma pareizus lēmumus. Bet ielaist 114 punktus – tas bija nepiedodami, lai cik labi būtu pretinieki. Aizsardzība, pirmkārt, ir gribasspēka nevis taktikas jautājums. Ja kāds bija izdomājis šodien taupīt spēkus ceturtdienas mačam – tā nebija pareiza izvēle,” skarbs bija Zeids.

“Protams, pētīsim mūsu nākamo pretinieku spēli, bet svarīgākais patlaban ir sakārtot savējo. Ja arī savainojumu dēļ kāds nevarēs spēlēt, pēc 24 stundām komandai jābūt gatavai cīnīties,” noslēdza treneris.

Jau rītdien Latvijas U20 izlase sāks cīņu turnīrā par 9.-16. vietu. Pirmajā mačā plkst. 20:30 pretī stāsies mača Izraēla – Melnkalne zaudētāja.

U20 basketbolisti kapitulē Lietuvai Eiropas čempionāta astotdaļfinālā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par