U20 izlases uzbrucējs Rullers: 0:10 nedrīkst zaudēt nevienam pretiniekam, jābūt arī pašcieņai

28/12/2023 11:31
Rainers Rullers

Latvijas U20 hokeja izlases uzbrucējs Rainers Rullers sarunā ar “Sportazinas.com” komentējis vakar piedzīvoto neveiksmi pret Kanādas komandu.

Jau vēstīts, ka vakar Latvija pasaules čempionāta spēlē ar 0:10 zaudēja Kanādai. Rullers šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem un kļūstot par vienu no četriem Latvijas spēlētājiem, kurš šo maču pabeidza ar neitrālu lietderību.

Mūsu galvās tas liekas apkaunojoši. 0:10 nedrīkst zaudēt nevienam pretiniekam, jābūt arī pašcieņai. Nedrīkst spēlēt tā, kā mēs spēlējām šodien. Trešajā trešdaļā āri ielaidām sesto golu, nedaudz salūzām un tad jau mums sabēra daudz golu,” maču gaitu komentē uzbrucējs.

“Pats varēju nospēlēt daudzreiz labāk, nebiju pat tuvu savam labākajam sniegumam. Tiešām vajadzētu nospēlēt daudz labāk,” saka hokejists. “Grūti pateikt, ko kanādieši dara labāk iemetienos. Vienkārši nesanāca,” vien piecus uzvarētus iemetienus no 20 komentē Rullers.

“Tas lai vairāk paliek starp spēlētājiem un treneriem, neko vairāk šeit nekomentēšu,” uz jautājumu par to, cik dusmīgs Artis Ābols bija ģērbtuvē, atbildēja hokejists.

Mēs apzināmies, ka pret somiem, iespējams, būs svarīgākā spēle turnīrā. Būs jābūt gataviem, pēc iespējas ātrāk jāaizmirst šādu sakāvi, jābūt gataviem spēlēt un uzvarēt. Pats varētu vairāk uzņemties [iniciatīvu] uzbrukuma zonā, mest pa vārtiem un būt aktīvākam,” par gatavošanos nākamajiem mačiem saka Rullers.

Lai arī Gēteborga atrodas pusotras stundas lidojumā no Rīgas, vakar tribīnēs bija nospiedošs kanādiešu pārsvars. “Neliekas, ka mēs būtu kaut kur Kanādā, jo ir šeit arī Latvijas fani, mēs par to priecājamies un esam lepni, ka viņi šeit ir un atbalsta mūs, lai kāds būtu rezultāts, kāda ir spēle. Neliekas, ka esam tālu.”