U21 futbolisti pārbaudes mačā nospēlē neizšķirti ar Poliju

27/09/2022 20:37
Latvijas U21 futbola izlase

Latvijas U-21 futbola izlase otrdien Polijas pilsētā Suvalkos pārbaudes cīņā spēlēja neizšķirti ar Polijas vienaudžiem. Latvijas un Polijas mačs beidzās ar 1:1 (0:0).

58.minūtē Kristiāns Kaušelis izvirzīja vadībā Latvijas izlasi, bet divas minūtes vēlāk mājinieki veica piecas spēlētāju maiņas un 71.minūtē Bartolomejs Kludka rezultātu izlīdzināja. Trīs minūtes vēlāk mājinieki spēlē raidīja vēl piecus jaunus spēlētājus. Turklāt 88.minūtē Jegors Novikovs nopelnīja savu otro dzelteno kartīti mačā un bija spiests komandu atstāt mazākumā. Polijas izlasei spēlē tika piešķirta viena dzeltenā kartīte, viesiem – sešas.

Valstsvienības kandidāti kopīgus treniņus Rīgā sāka 21.septembrī, bet uz Poliju devās 25.septembrī. Galvenais treneris Aleksandrs Basovs šoreiz valstsvienībā ir pulcējis 23 spēlētājus no septiņiem pašmāju klubiem, kā arī Austrijas un Norvēģijas. Jūnijā Latvijas U-21 izlase noslēdza 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kurā jau mērojās spēkiem ar Polijas vienaudžiem. Mājas spēlē Latvija piekāpās ar 0:2, bet izbraukumā atzina pretinieku pārākumu ar 0:5.

Novembrī Latvijas U-21 izlasei paredzētas Baltijas kausa izcīņas spēles. Basovam izlasē palīdz treneris Dāvis Caune  un vārtsargu treneris Andrejs Piedels.

Latvijas U-21 izlases kandidātu saraksts:

vārtsargi – Jānis Beks (“Metta”), Sergejs Vilkovs (“Tukums 2000″/”Telms”), Niks Daniels Aleksandrovs (“Auda”);

aizsargi – Jegors Novikovs (“Auda”), Jēkabs Lagūns (“Bischofshofen”, Austrija), Aleksejs Kudeļkins (“Daugavpils”), Kārlis Vilnis, Oskars Vientiess (“Metta”), Iļja Semjonovs (Salaspils “Super Nova”), Oļģerds Raščevskis (“Valmiera”);

pussargi – Maksims Fjodorovs, Kaspars Anmanis, Dāvis Zeltiņš (“Tukums 2000″/”Telms”), Mareks Mikšto (“Daugavpils”), Kristofers Rēķis (“Metta”), Eduards Daškevičs (“HamKam”, Norvēģija), Deniss Meļņiks (Jūrmalas “Spartaks”), Kristers Penkevics, Lūkass Vapne (“Valmiera”);

uzbrucēji – Artjoms Puzirevskis (“Metta”), Artūrs Ostapenko (Jūrmalas “Spartaks”), Markuss Kruglaužs, Kristiāns Kaušelis (“Tukums 2000″/”Telms”).