U21 izlases vārtsargs Beks: Itāļi izskatījās lielāki, taču viņi ir tādi paši spēlētāji

08/09/2023 19:56
Nokopēts
Jānis Beks

Pēc Latvijas U21 izlases spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijā pret Itāliju (0:0) komentārus Latvijas Futbola federācijas preses dienestam snieguši galvenais treneris Aleksandrs Basovs, vārtsargs Jānis Beks un pussargs Deniss Meļņiks.

Jau vēstīts, ka Latvijas U21 izlase šodien Slokas stadionā EČ kvalifikācijas otrajā mačā cīnījās neizšķirti 0:0 ar vienaudžiem no Itālijas, pretinieku rindās spēlējot arī šī gada pasaules U20 vicečempioniem un Eiropas U19 čempioniem.

“Visi esam priecīgi, šis ir labs rezultāts,” atzina valstsvienības stūrmanis Basovs. “Gan komanda, gan treneru korpuss paveica labu kopīgo darbu. Visi malači! Pēc pirmā puslaika gaidījām, ka spēles temps būs augstāks. Visi tika ar saviem uzdevumiem galā. Tagad domāsim par spēli pret Norvēģiju. Mums ir trīs dienas, lai veiktu analīzi”

“Jūtos fantastiski! Šāda rezultāta panākšana bija milzīgs komandas darbs. Cerējām mazliet vairāk aizķerties priekšā, taču kopumā spēles plānu izpildījām. Pats pāris momentos varēju nospēlēt labāk, lai arī sausā spēle pret Itāliju, protams, priecē. Itāļi izskatījās lielāki, taču viņi ir tādi paši spēlētāji. Iespējams, izšķirošais bija tas, ka mēs to punktu gribējām vairāk. Paldies līdzjutējiem par atbalstu!” izteicās Beks.

“Mēs izdarījām ļoti labu darbu, aizvadījām piecas labas dienas nometnē. Tam ir rezultāts. Nospēlējām ļoti labi aizsardzībā, kas ir pats galvenais,” uzskata Meļņiks. “Pretinieku līmenis bija redzams, pretspēlē bija ļoti grūti. Pirmajās 30 minūtēs bija normāli, taču pēc tam jau bija jūtams nogurums. Bija grūti, taču spēlējām līdz galam. Pēc kādiem pieciem gadiem šie Itālijas futbolisti būs augstākā līmeņa spēlētāji.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
2.45
3.2
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām