U22 volejbolistes kvalificējas Eiropas čempionātam

24/07/2023 09:15
Nokopēts
Latvijas U22 sieviešu volejbola izlase

Latvijas U22 sieviešu volejbola izlase, kvalifikācijā aizvadot tikai vienu spēli, nodrošināja vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Jau ziņots, ka piektdien vienīgajā B grupas spēlē latvietes ar rezultātu 0-3 (12:25, 16:25, 13:25) zaudēja vienaudzēm no Polijas. Šajā sabraukumā bija jāspēlē arī Izraēlai, kas uz turnīru neieradās, tādējādi Polija un Latvija saņēma tehniskās uzvaras ar rezultātu 3-0. Polijai grupā bija seši punkti, Latvijai trīs, bet Izraēla attiecīgi palika bez punktiem.

Labāko komandu vidū iekļuva visu četru grupu uzvarētājas, kā arī trīs labākās otro vietu ieguvējas grupās, starp kurām bija arī Latvija. “Domāju, ka mums tā bija ļoti savāda situācija un arī savāda grupa. Kad uzzinājām, ka Izraēlas izlase neieradīsies, mainījām gatavošanās grafiku. Zinājām, ka Polija ir spēcīga komanda, līdz ar to vairāk koncentrējāmies uz darbu pie attīstības, nevis tikai gatavojāmies mačam,” teica Latvijas izlases galvenais treneris Daniēle Kaprioti, kurš izcēla, ka mačs pret Poliju bijis grūts.

Viņš skaidroja, ka nekoncentrējās uz pamatsastāva spēlētājām, bet laukumā ļāva doties arī rezervistēm. “Iesaistījām arī jaunākas spēlētājas, domājot jau par U-20 kvalifikāciju. Bija svarīgi iepazīt spēlētājas un veidot viņu saspēli. Tas bija galvenais mērķis, jo ir jāstrādā arī pie nākamajiem soļiem. Vēlamies, lai meitenes uzlabo to, ko mēs prasām. Finālturnīrā izlases kodols, iespējams, būs tāds pats, bet varētu pievienoties vēl kādas meitenes,” norādīja treneris.

Eiropas U22 čempionāta finālturnīrs 2024.gada vasarā norisināsies Itālijā.

Daniēles Mario Kaproti, Arvila Keiša un Ingunas Minusas vadītajā izlasē iekļauta Alise Juršāne-Piņķe, Anastasija Andrjuščenko, Megija Grundmane, Rēzija Mazure-Mago, Evelīna Rutkovska, Anna Cepurīte, Anna Rīta, Arina Sosinoviča, Anete Čelnova, Junora Vagele, Laura Vāvere, Kristīne Leskinoviča un Vlada Pridatko.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām