UEFA atceļ 2021. gada U19 EČ

23/02/2021 20:02

UEFA izpildkomiteja otrdien pieņēma lēmumu atcelt 2021. gada Eiropas čempionātus U-19 vecuma grupās gan jauniešiem, gan jaunietēm, vēstīts Latvijas futbola federācijas (LFF) mājaslapā. Kā turnīru atcelšanas iemesls minēta Covid-19 pandēmija un tās radītās sekas.

Pieņemot šādu lēmumu, UEFA izpildkomiteja ņēma vērā, ka ar pašreiz aktuālajiem valstu ierobežojumiem ceļošanas sakarā būtu ārkārtīgi sarežģīti un izaicinoši rīkot plānotos kvalifikācijas mini turnīrus. UEFA dalībvalstis jeb nacionālās asociācijas tika informētas par lēmumu, un tās to atbalstīja. “Lai gan ir ļoti žēl par to, ka šosezon nenotiks jaunatnes futbola sacensības, tomēr jauno sportistu veselībai un drošībai ir jābūt galvenajai prioritātei pašreizējos apstākļos,” teikts UEFA paziņojumā.

Līdz ar to Latvijas U-19 puišu izlase nespēlēs martā paredzēto kvalifikācijas pirmo kārtu pret Horvātiju, Gruziju un Kazahstānu. Savukārt WU-19 meitenēm izpaliks cīņas ar vienaudzēm no Portugāles, Čehijas un Rumānijas.

Pašlaik tiek plānots, ka 2022. gada U-19 Eiropas čempionāta kvalifikācija sāksies šī gada otrajā pusē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…