UEFA plāno bargāk sodīt rupju noteikumu pārkāpējus

pjērluidži kolina, sportazinas.com
Pjērluidži Kolina

Eiropas futbola asociāciju savienība (UEFA) vēlas futbolu padarīt tīrāku un bargāk sodīt tos noteikumus pārkāpējus, kuri spēles laikā nopietni savainojuši pretinieku spēlētājus un radījuši smagas traumas.

Savulaik leģendārais futbola tiesnesis un pašreizējais UEFA tiesnešu komitejas vadītājs Pjērluidži Kolina paudis, ka nepieciešams aizsargāt futbola identitāti. ”Mums ir vajadzīgi spēlētāji, kuri spēlē futbolu, tādēļ viņus ir nepieciešams sargāt.”

Ar to Kolina bija domājis ieviest jaunus un bargus sodus tiem spēlētājiem, kuri pretinieku smagi savainojuši, veicot agresīvas darbības laukumā. UEFA uzskata, ka tādējādi varētu mazināties pārlieku agresīva spēle un traumas, kas spēlētājiem var būtiski ietekmēt turpmāko karjeru.

”Nevēlamies saskarties ar situācijām, kad spēlētāju profesionālās karjeras nonāk uz jautājuma zīmes agresīvu spēles situāciju dēļ,” turpināja Kolina. ”Nav svarīgi vai tā ir apzināta vai neapzināta rupjība – spēlētāji uzņemas risku, veicot izklupienus un citas darbības.”

”Spēlētājiem ir jāsaprot, ka nepieciešama cieņa vienam pret otru un jārāda pretiniekiem tāda pati attieksme, kādu viņi vēlas saņemt paši pret sevi.”

Kolina arī atgādināja, ka tiesnešiem nebūtu jācieš no spēlētāju negācijām spēles laikā, kad vairāki futbolisti uzbrūk tiesnesim un pārmet par, viņuprāt, nepareizu lēmumu pieņemšanu.

UEFA plāno stingrāk izvērtēt rupjus pārkāpumus Eiropas reģiona spēļu laikā starp klubiem.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar