UEFA prezidents: Eiropas futbola sezona noslēgsies augustā

Aleksandrs Čeferins, sprotazinas.com
Aleksandrs Čeferins | Foto: UEFA

Eiropas futbola sezona noslēgsies augustā, svētdien raidorganizācijai “beIN Sports” teica Eiropas Futbola asociāciju savienības () prezidents Aleksandrs Čeferins.

UEFA ir plāns augustā pabeigt 2019./2020.gada sezonu, ieskaitot Čempionu līgas un Eiropas līgas sacensības, paziņoja Čeferins.

Francijas un Nīderlandes augstākās līgas turnīri ir atcelti, taču Čeferins sagaida, ka vismaz 80% valstu spēcīgākās līgas pabeigs sezonu.

“Mums ir ideja, bet jāgaida, kad UEFA izpildkomiteja apstiprinās datumus. Varu teikt, ka Eiropas sezona tiks pabeigta augustā, ja nebūs nekādu pārsteigumu,” “beIN Sports” sacīja Čeferins.

“Tā, kā viss izskatās šobrīd, esmu pārliecināts, ka mēs varam pabeigt Eiropas sezonu, un tas nozīmē – arī UEFA sacensības,” optimistisks ir UEFA prezidents. “Domāju, ka lielākā daļa līgu sezonu noslēgs. Tie, kas to nedarīs, tas ir viņu lēmums. Tomēr viņiem joprojām būs jāaizvada kvalifikācijas mači, ja viņi vēlas piedalīties UEFA sacensībās.”

Gan Čempionu līgai, gan Eiropas līgai vēl atlicis izspēlēt pēdējos astotdaļfināla mačus.

Parīzes “Saint-Germain”, kas tika pasludināta par Francijas čempioni, vēlas aizvadīt savas Čempionu līgas spēles ārzemēs pēc tam, kad Francijas valdība paziņoja, ka profesionālajam sportam nav atļauts atgriezties sporta arēnās pirms septembra.

“”Saint-Germain” un Lionas “Olympique” būs jāorganizē mači Francijā,” piebilda Čeferins. “Ja tas nav iespējams, viņiem tie būs jāaizvada neitrālā laukumā. Es neredzu iemeslu, kāpēc Francijas varas iestādes neļautu viņiem organizēt maču bez skatītājiem, bet pagaidīsim. Tas ir ārpus manām pilnvarām.”

Kā zināms, Covid-19 pandēmijas dēļ martā tika pārtraukta lielākā daļa Eiropas futbola līgu spēļu, taču dažas līgas ir paziņojušas par spēļu atsākšanas plāniem turpmākajās nedēļās, kamēr Vācijā jau aizvadīti pirmie mači pēc pauzes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par