UEFA prezidents: No 2024.gada vēlētos finālčetrinieka sacensības Čempionu līgā

29/05/2021 17:07

Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksandrs Čeferins 2024.gadā “priekšroku dotu finālčetrinieka sacensībām UEFA Čempionu līgā”, UEFA prezidentu sestdien citē Francijas laikraksts “L’Equipe”.

Čeferins Francijas laikrakstam interviju sniedza pirms sestdienas UEFA Čempionu līgas fināla, kurā Portugāles ostas pilsētā Portu tiksies divas Anglijas komandas – Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”. “Personīgi es vēlētos, lai tas notiktu,” viņš teica sarunā ar “L’Equipe” žurnālistu. “Tas varētu būt lieliski. Un efektīvi ieņēmumu ziņā, ja tas būs izdarīts labi.”

Tomēr Čeferins atzina, ka šim uzvarētāja noskaidrošanas modelim būtu gan “priekšrocības, gan trūkumi”. “Steigas nav. Mēs to varam izlemt pēc gada,” saka Čeferins, piebilstot, ka šī ideja viņu piesaistīja pēc tam, kad pagājušā gada turnīrs beidzās ar finālastotnieka sacensībām. Reaģējot uz koronavīrusa izraisīto krīzi, astoņas ceturtdaļfināla dalībnieces 2020.gadā pulcējās Lisabonā, un pēdējās trīs kārtas tika izspēlētas divu nedēļu laikā.

Šosezon čempionu līgas fināls tika aizvadīts “Dragao” stadionā Portugāles pilsētā Porto, kur par Eiropas prestižākā klubu turnīra trofeju cīnīsies divas Anglijas komandas – Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”. Sākotnēji izšķirošo turnīra maču bija paredzēts aizvadīts Turicjas pilsētā Stambulā, taču ar koronavīrusu saistītu iemeslu dēļ UEFA nolēma pārcelt spēli uz Portugāli. Lielbritānija iekļāva Turciju sarkanās karantīnas zonā, kas Anglijas komandu līdzjutējiem radīja problēmas ar došanos Stambulā notiekošo finālspēli.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…