UEFA soda leģendāro Bufonu par tiesneša pamatīgo kritizēšanu

05/06/2018 22:13

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) sodījusi leģendāro Itālijas izlases un Turīnas ”Juventus” vārtsargu Džanluidži Bufonu, kurš Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē pret Madrides “Real” ļoti asi kritzēja tiesnesi Maiklu Oliveru. UEFA piespriedusi vārtu vīram trīs spēļu diskvalifikāciju.

“Tiesnesis nedrīkst būt tas, kurš iznīcina komandas sapņus. Es būtu varējis tiesnesim pateikt jebko, bet viņam bija jāaptver, kāda mēroga katastrofu viņš ir izraisījis. Skaidri redzams, ka tad tev sirds vietā ir atkritumu kaste,” Oliveru kritizēja Bufons.

Ceturtdaļfināla atbildes spēlē “Juventus” pēc pirmā mačā piedzīvotā zaudējuma ar 0:3, pamanījās atspēlēt trīs vārtu deficītu, bet kompensācijas laikā Bufons savā soda laukumā nogāza ”Real” spēlētāju un saņēma sarkano kartīti, dodot madridiešiem smagu uzvaru arī divu spēļu summā.

Slavenais vārtsargs šajā sezonā aizveda “Juventus” līdz septītajam A sērijas čempionu titulam un ceturtajai Itālijas kausa trofejai pēc kārtas. Bufonam pieder “sausās” sērijas rekords Itālijas A sērijā, kur viņš pirms divām sezonām bija nepārspēts 974 minūtes.

Bufons pievienojās “Juventus” komandai 2001.gadā, pārnākot no “Parma” vienības. Kopš tā laika vārtsargs deviņas reizes kļuvis par Itālijas čempionu, bet vēl divus titulus viņš zaudēja, kad Turīnas komandai par dalību spēļu rezultātu ietekmēšanā tika atņemtas divas čempionu trofejas.