UEFA sodīs Ronaldu par nepiedienīgo “kājstarpes žestu” (VIDEO)

18/03/2019 13:49

UEFA šodien paziņojusi, ka disciplinārā komiteja tuvāko dienu laikā izskatīs Turīnas “Juventus” superzvaigznes Krištianu Ronaldu rīcību pagājušajā nedēļā aizvadītā UEFA Čempionu līgas mača laikā.

Kā zināms, tieši 33 gadus vecais portugālis kļuva par galveno varoni Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Turīnā starp vietējo “Juventus” un Madrides “Atletico”. Spānijas klubs pirmajā mačā savā laukumā guva panākumu ar 2:0, tomēr “Juve”, pateicoties Ronaldu “hat-trick”, revanšējās ar nepieciešamo 3:0 un kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Divu spēļu summā uzvaru nesošos vārtus Krištianu guva 86. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes. Ronaldu panākumu atzīmēja, līdzjutēju virzienā vēršot nepiedienīgu žestu, ar rokām izceļot savas “kājstarpes aprises”.

Tiek ziņots, ka UEFA kontroles, ētikas un disciplinārā nodaļa rūpīgi izskatīs un izvērtēs Ronaldu rīcību un ar galīgo lēmumu klajā nāks 21. martā.

Portugāļu uzbrucējs ar šo žestu, visticamāk, pasmējās par “Atletico” galveno treneri Djego Simeone, kurš līdzīgā manierē atzīmēja savas komandas otro vārtu guvumu abu klubu pirmajā duelī Madridē. Argentīniešu speciālistam vēlāk bija jāšķiras no 20 tūkstošus eiro lielas soda naudas, taču izvairījās no diskvalifikācijas uz vienu vai vairākām spēlēm.

Atgādinām, ka “Juventus” Čempionu līgas ceturtdaļfinālā (10. un 16. aprīlī) tiksies ar Amsterdamas “Ajax”, kas iepriekšējā kārtā pārsteidzoši no tālākas cīņas izslēdza pēdējo trīs sezonu čempioni un bijušo Ronaldu klubu Madrides “Real”.