Argentīnieša Aurelio vietā par “Liepājas/Mogo” galveno treneri iecelts Pātelainena asistents

Gordons Jangs, sportazinas.com
Gordons Jangs Foto: FK Liepāja

Rīt, 15. septembrī pēc divu nedēļu pārtraukuma ar 21. kārtas spēlēm atsāksies “SynotTip” Latvijas futbola Virslīga. “Liepāja/Mogo” savā laukumā pulksten 18:00 uzņems turnīra vicelīderi “RFS”. Šajā spēlē liepājnieku galvenā trenera amatā vairs nebūs Dario Aurelio, kurš jau esot pametis Liepāju, ziņo Liepājniekiem.lv.

Argentīniešu speciālists “Liepājas/Mogo” galvenā trenera amatā tika apstiprināts augusta sākumā, nomainot gruzīnu speciālistu Tamazu Pertiju, taču oficiālās spēlēs viņš nedrīkstēja vadīt komandu “UEFA Pro” kategorijas trenera licences trūkuma dēļ. Līdz ar to spēļu laikā speciālists nedrīkstēja atrasties uz komandas soliņa, un “Liepājas” vadīšanas pienākumus pildīja Mareks Zuntners.

Lai iegūtu nepieciešamo licenci, bija jāpierāda, ka trenera Dienvidamerikā iegūtā kvalifikācija atbilst UEFA prasībām, tomēr to nebijis iespējams izdarīt, jo klubs skaidro, ka no Argentīnas neesot saņemta visa nepieciešamā informācija.

Kā liecina kluba mājaslapā publicētā informācija, par komandas galveno treneri kļuvis Gordons Jangs, kurš ir Latvijas valstsvienības stūrmaņa Miksu Pātelainena asistents. 54 gadus vecais speciālists savulaik strādājis tādos Skotijas klubos kā “Motherwell FC”, “Dundee United”, “Falkirk FC”, kā arī angļu vienībā “Sheffield United”.

Līgums noslēgts līdz sezonas beigām.

Gordons Jangs pēc pievienošanās FK Liepāja/Mogo treneru korpusam : “Jūtos ļoti labi, ļoti patīk pilsētā, patīk komanda, vairākus spēlētājus pazīstu jau no Latvijas izlases rindām, kā arī Mareku Zuntneru. Ierodoties Liepājā uzreiz sajutos kā savējais. Visi uzņēma mani draudzīgi, nejūtos šeit vientuļi. Var redzēt, ka šī komanda ir kā ģimene, kas man ļoti patīk. Liepāja mani uzrunāja, un ilgi nedomāju un piekritu. Esmu strādājis vairākās vietās. Zinu, ka šobrīd liepājnieki neatrodas labākajā situācijā turnīra tabulā, bet man patīk izaicinājumi. Visi esam profesionāļi, sākot ar spēlētājiem, beidzot ar komandas menedžeriem. Visiem mums ir skaidri zināms mērķis – spēlēt Eirokausos nākamajā sezonā.”

Saistībā ar savainotajiem spēlētājiem šobrīd ir informācija, ka uzbrucējs Ģirts Karlsons trenējas kopējā grupā un esot gatavs spēlēt. Tāpat kopējā grupā trenējoties arī centra aizsargi Deniss Ivanovs un Gonsalo Negro. Savukārt netrenējoties uz ilgāku laiku no ierindas izkritušais Jānis Ikaunieks, kā arī Vladimirs Kamešs un Antons Jemeļins.

Pēc aizvadītajiem 19 mačiem liepājnieki ar izcīnītajiem 32 punktiem Virslīgas kopvērtējumā ieņem piekto pozīciju, par punktu atpaliekot no Jūrmalas “Spartaka”, bet vēl par astoņiem – no otras Kurzemes vienības “Ventspils”.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar