“UFC 234” zaudējušais Silva honorārā saņēmis krietni lielāku summu nekā Adesanja

Adesanja Silva, UFC, sportazinas.com
Izreils Adesanja un Andersons Silva pirms cīņas Foto: UFC

Slavenais brazīliešu MMA cīkstonis , neskatoties uz zaudējumu “UFC 234” cīņu šova galvenajā duelī, saņēmis vairāk nekā trīs reizes lielāku honorāru nekā viņu uzveikušais Izreils Adesanja.

Atgādinām, ka svētdien notikušajā cīņā Melburnā nigērietis Adesanja (16-0) izcīnīja savas karjeras lielāko panākumu, ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem (29-28, 30-27 un 30-27) pārspējot 43 gadus veco brīvo cīņas mākslu leģendu Silvu, kurš atgriezās “oktagonā” pēc divu gadu prombūtnes.

Kā liecina “Sports Daily” rīcībā esošā informācija, Silva kopumā par dalību “UFC 234” saņēmis 670 tūkstošus ASV dolāru (592,7 tūkstoši eiro), kamēr 29 gadus vecais Adesanja par dalību saņēma vien 60 tūkstošus, taču izcīnītā uzvara un citi bonusi ļāva šo summu palielināt līdz 178 tūkstošiem (157,5 tūkstoši eiro).

Silvas un Izreila cīņa sākotnēji nebija paredzēta kā “UFC 234” “main card”, taču dažas stundas pirms šova sākuma vidējā svara čempiona austrālieša Roberta Vitakera (20-4) traumas dēļ tika atcelta titula aizstāvības cīņa pret Kelvinu Gastelumu (15-3).

Kā vēlāk vēstīja UFC, Vitakeram cīnīties liedza trūce vēdera dobumā, kas prasīja ķirurģisku iejaukšanos, tādējādi par cīņu šova galveno naglu kļuva Adesanjas un Silvas spēkošanās.

Pieredzējušais Silva pēc cīņas atzina, ka neizslēdz atgriešanos uz vēl vismaz vienu cīņu, ja viņam tiks dota iespēja piedalīties 11. maijā paredzētajā “UFC 237”, kas norisināsies viņa dzimtajā pilsētā Kuritibā, Brazīlijā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par