UFC atgriežas Āzijā un Austrālijā

09/06/2022 14:53
Aleksandrs Volkanovskis

Jauktās cīņas mākslas (MMA) prestižās UFC organizācijas šovi pēc Covid-19 pandēmijas atkal atgriezīsies Āzijā un Austrālijā, trešdien paziņoja UFC prezidents Dana Vaits. Jau šajā svētdienā Singapūrā notiks “UFC 275” šovs, kurā galvenā cīņa būs starp pussmagā svara čempionu Gloveru Teišeiru no Brazīlijas pret čehu Jirži Prohāzku.

Pēdējo reizi Āzijā UFC cīņas norisinājās 2019.gada decembrī Dienvidkorejas pilsētā Busanā. “Ja vien mēs varam to paveikt, es esmu gatavs,” par šovu organizēšanu Āzijā aģentūrai AFP sacīja Vaits.

Pēdējos gados UFC kļuvis ļoti populārs Āzijas un Okeānijas reģionā, turklāt šo valstu pārstāvjiem ir ļoti labi sasniegumi – vidējā svarā UFC čempions ir jaunzēlandietis Izraels Adesenja, spalvas svarā čempions ir Aleksandrs Volkanovskis no Austrālijas, visvieglākā svara bijusī čempione ir ķīniete Džana Veili un citi. Par tituliem gatavi cīnīties austrāliešu smagsvars Tai Tuivasa un ķīniešu vieglākā svara cīkstonis Jadons Sons.

“Mūsu mērķis visās pasaules valstīs ir attīstīt talantus un veidot mūsu sportu labāku,” norādīja Vaits, kurš atklāja, ka drīzumā tiks ieviesta sieviešu atomsvara (līdz 48 kilogramiem) divīzija. Tas tiks darīts, ņemot vērā Āzijas tirgu.

UFC

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
19/08/2022 11:43

Graudiņa/Kravčenoka apspēlē vācieties un iesoļo EČ pusfinālā

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piektdien Minhenē Eiropas čempionātā pludmales volejbolā nodrošināja vietu pusfinālā. 2019.gada Eiropas čempiones Graudiņa un Kravčenoka, kuras sieviešu turnīrā izliktas ar trešo numuru, ar rezultātu 2-0…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām