UFC atklāj cīkstoni, kurš aizvietos Habibu mačā pret Fergusonu

Džastins Geidži, sportazinas.com
Džastins Geidži | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vadītājs Dana Vaits paziņojis, ka 18. aprīlī “UFC 249” pasākumā Tonija Fergusona pretinieks būs .

Jau ziņots, ka UFC ir atcēlusi trīs nākamos pasākumus, izņemot “UFC 249”, kurā sākotnēji duelis bija paredzēts Fergusonam un Habibam Nurmagomedovam. Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 draudus, visā pasaulē ir ceļošanas ierobežojumi un Habibs pat teorētiski no Krievijas nevar doties uz ASV, lai aizvadītu cīņu.

Sākotnēji Vaits bija pārliecināts, ka cīņa starp Nurmagomedovu un Fergusonu notiks jebkurā gadījumā, vēlāk savu nostāju nedaudz mainot – cīņa notiks, bet, iespējams, bez Habiba.

Savā “Twitter” kontā Vaits paziņojis, ka Fergusona pretinieks būs Geidži. “Cīņa par čempiona jostu vieglajā svarā notiks 100%, 18. aprīlī,” uzrakstīja UFC vadītājs. Viņš gan neatklāja cīņas vietu. Nojaušams, ka tā norisināsies ASV bez skatītāju klātbūtnes.

31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu, kurā svinējis 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

Nurmagomedovs iepriekš paudis, ka gatavs cīnīties augustā, ja šoreiz dueli nebūs iespējams aizvadīt.

Šis bija piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par