UFC atsakās organizēt Habiba un Sentpjēra cīņu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP Photo/Seth Wenig

(Ultimate Fighting Championship) prezidents Deina Vaits pavēstījis, ka organizācija pagaidām neplāno organizēt cīņu starp čempionu vieglajā svarā Habibu Nurmagomedovu un leģendāro Kanādas cīkstoni Džordžu Sentpjēru, neskatoties, ka abu sportistu pārstāvji ļoti vēlas, lai šāds duelis notiktu.

Jau iepriekš vēstīts, ka Habibs, vienojoties par jaunu līgumu ar UFC, sarunās iekļāvis punktu, ka organizācijai jāorganizē cīņa pret 38 gadus veco Sentpjēru, bet pagaidām Vaits nav gatavs šādam solim.

Arī Sentpjēra pārstāvji iepriekš publiski pauduši vēlmi oktagonā kā pretinieku redzēt tieši Habibu.

“Visi mīl Sentpjēru, jo viņš ir lielisks cilvēks. Visi par viņu ir sajūsmā. Ar viņu iepriekš runāju, noorganizēju viņam cīņu ar Bīspingu. Viņš būtu aizstāvējis titulu, bet viņš neizpildīja mūsu nosacījumus. Tādēļ viņš nevar vienkārši atgriezties un aizvadīt cīņu par titulu,” Ziemeļamerikas mediji citē UFC vadītāju.

Kā zināms, pēc čempiona jostas vidējā svarā izcīnīšanas, Sentpjērs pavēstīja, ka to negrasās aizstāvēt.

“Viņš uzskatīja Bīspingu par vieglu pretinieku, bet visi, kas vēlas cīņu ar Sentpjēru ir īsti slepkavas,” turpināja Vaits. “Tagad Džordžs vēlas cīņu ar vieglā svara čempionu, bet mēs neesam gatavi taisīt nesaprotamu svaru kategoriju pārklāšanos. Protams, mēs ar Habibu par šo cīņu varam parrunāt, bet neredzu lielu jēgu.”

“Mums ir arī citi cīkstoņi, kuri vēlas cīnīties ar Habibu. Visi zina par Toniju Fergusonu, tāpat pie apvāršņa ir Konors Makgregors. Visi vēlas cīņu ar Nurmagomedovu, bet Sentpjērs nevar vienkārši atgriezties un izvēlēties sev pretiniekus, jo viņš nespēja aizstāvēt savu titulu pret Bīslingu,” noslēdza UFC prezidents.

Habiba nākamais pretinieks būs amerikānis Dastins Porjē (25-5). Abi sportisti noskaidros čempionu vieglā svara kategorijā. Cīņa tiks aizvadīta Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā parādīšanas oktagonā kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par