UFC čempions Nurmagomedovs: Apsolīju mammai, ka man tā būs pēdējā cīņa

Habibs Nurmagomedovs
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions atklājis, kādēļ viņš pieņēmis lēmumu noslēgt cīkstoņa karjeru.

Jau ziņots, ka vakar cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

“Kad man piezvanīja no UFC un jautāja par cīņu ar Geidži, es trīs dienas to apspriedu ar mammu. Apsolīju viņai, ka man tā būs pēdējā cīņa. Viņa nevēlējās, lai es cīnītos bez tēva,” teica Nurmagomedovs, kura tēvs zaudēja dzīvību šajā vasarā.

“Visiem maniem līdzjutējiem – es neteikšu, ka no Krievijas, tas būs nepareizi, vienkārši visiem krievvalodīgajiem – liels paldies. Gan 2008. gadā, kad es sāku karjeru, gan 2012. gadā, kad aizvadīju pirmo cīņu UFC ietvaros, daudzi neticēja, ka kaut kas tāds ir iespējams.

Esmu parasts puisis no parasta Dagestanas ciemata. Vakar brālis man teica, ka esmu planētas apspriestākais cilvēks, bet es nevarēju noticēt. Man pat galvā nekā tāda nebija. Mēs ar tēvu strādājām, vienkārši vēlējos kļūt par čempionu. Pat domās nebija, ka kļūšu tik populārs.

Ja jums ir vecāki – esiet blakus ar viņiem, tas arī viss. Man palikusi tikai mamma. Tagad gribētu vairāk laika pavadīt kopā ar viņu,” teica cīkstonis.

Iepriekš ārzemju medijos izskanēja informācija, ka krievu cīkstonis ar šo dueli nopelnīs 10 miljonus ASV dolāru, kamēr amerikānis tiks pie sešiem miljoniem.

Nurmagomedovs oktagonā devās pirmo reizi kopš 2019. gada septembra, kad cīņu pasākuma “UFC242” ietvaros trīs raundu duelī pieveica Dastinu Porjē, otro reizi veiksmīgi aizstāvot savu čempiona titulu.

Tikmēr Geidži par vieglā svara jostas pretendentu kļuva šī gada maijā. Cīņu pasākuma “UFC249” ietvaros viņš uzvarēja tautieti Toniju Fergusonu, izcīnot ceturto panākumu pēc kārtas.

Nurmagomedovs “nožņaudz” arī Geidži un paziņo par karjeras beigām

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par