UFC cīkstonis atklāj, kādēļ cīņā pret Geidži Habibs nepielietoja sāpīgāku paņēmienu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP/Mahmoud Khaled

“Ultimate Fightning Championship” (UFC) cīkstonis Daniels Kormjē atklājis, kādēļ cīņā par čempiona jostu vieglajā svarā nepielietoja sāpīgāku paņēmienu pret Džastinu Geidži.

Jau ziņots, ka naktī uz 25. oktobri cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

Cīņas izšķirošajā brīdī Habibs pielietoja tā saukto trīsstūri (triangle choke), lai arī pastāvēja iespēja, ka pēdējā cīņā viņš izmantos sava nesen mirušā tēva mīļāko paņēmienu – “armbar choke”.

“Habibs tiešām varēja izmantot “armbar choke”. Bet viņš nevēlējās sagādāt sāpes Geidži viņa vecāku priekšā. Tādēļ viņš vienkārši izmantoja trīsstūri un aizsūtīja pretinieku gulēt,” teica Kormjē.

Nurmagomedovs oktagonā devās pirmo reizi kopš 2019. gada septembra, kad cīņu pasākuma “UFC242” ietvaros trīs raundu duelī pieveica Dastinu Porjē, otro reizi veiksmīgi aizstāvot savu čempiona titulu.

Tikmēr Geidži par vieglā svara jostas pretendentu kļuva šī gada maijā. Cīņu pasākuma “UFC249” ietvaros viņš uzvarēja tautieti Toniju Fergusonu, izcīnot ceturto panākumu pēc kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par