UFC ieplānojusi pasākumu Floridā pēc divarpus nedēļām

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vadība plāno aizvadīt iepriekš pārcelto “” pasākumu Amerikas Savienoto Valstu (ASV) štatā Floridā 9. maijā, ziņo “MMA Fighting” ar atsauci uz avotiem organizācijā.

Jau vēstīts, ka iepriekš UFC atcēla trīs pasākumus, izņemot “UFC 249”, kura ietvaros 18. aprīlī Bruklinā bija paredzēts duelis starp Toniju Fergusonu un Habibu Nurmagomedovu. Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 draudus un ceļošanas ierobežojumus, Habibs pat teorētiski no Krievijas nevarēja doties uz ASV, lai aizvadītu cīņu.

Vēlāk UFC vadītājs Dana Vaits informēja, ka pasākums norisināsies uz privātas salas, bet Habiba vietu ieņems . Tāpat organizācijas galva apsolīja, ka cīņu pārraidīs ESPN.

“Esmu sarunājis cīņu vietu nākamajiem diviem mēnešiem. Tuvākajā laikā “ražosim” cīņas katru nedēļu. Dienas vai divu laikā sala būs manā rīcībā. Šobrīd būvējam nepieciešamo infrastruktūru, lai cīņās varētu piedalīties arī sportisti no parējām pasaules valstīm,” gatavošanos “UFC 249” šovam sarunā ar TMZ aprakstīja Vaits. “Citu valstu sportisti nevarēs iekļūt ASV, tāpēc taisnā ceļā sūtīsim viņus uz salu.”

Taču cīņai tāpat nebija lemts noteikt. Vaits atklāja, ka viņam piezvanīja “no augšas” un palūdza nerīkot pasākumu, kamēr pastāv draudi veselībai.

Tiek ziņots, ka Floridas gubernators parakstījis atļauju aizvadīt sporta pasākumus bez skatītājiem, līdz ar ko tur varētu notikt arī “UFC 249”. Kā konkrēts datums tiek minēts 9. maijs. Dalībnieku sastāvs pagaidām nav zināms. Ņemot vērā to, ka gan Geidži, gan Fergusons dzīvo ASV, abi varētu piedalīties cīņā par pagaidu jostu vieglajā svarā.

31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu, kurā svinējis 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par