UFC nepadodas un plāno aizvadīt Habiba un Fergusona cīņu paredzētajā datumā

Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs, Dana Vaits un Tonijs Fergusons | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () savos sociālajos tīklos joprojām turpina reklamēt 18. aprīlī paredzēto cīņu starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu, tādējādi norādot, ka tā notiks.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ UFC saskarās ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas, visticamāk, nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

Šodien UFC “Twitter” kontā parādījās kārtējais atgādinājums par gaidāmo cīņu un parakstu “Četras nedēļas”. Joprojām netiek sniegta nekāda informācija par to, vai cīņa tiks pārcelta uz citu vietu, ka arī par to, vai tiks ierobežots līdzjutēju skaits.

Iepriekš UFC vadītājs Deins Vaits savā “Twitter” kontā publicēja afišu ar cīņas oktagonu uz Mēness virsmas. “Visiem sagatavoties,” uzrakstīja UFC vadītājs.

Pirms divām nedēļām Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, taču pieļāva iespēju, ka tā varētu tikt pārcelta uz citu vietu. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par