Vaits: Konors vēlas kļūt par UFC īpašnieku? Maiklam Džordanam nepieder daļa NBA..

Dana Vaits, Konors Makgregors, sportazinas.com

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents Dana Vaits pagaidām vēl nespēj noticēt, ka skandalozais cīkstonis Konors Makgregors ir noslēdzis profesionālo karjeru, kā arī paudis, ka nevēlas, lai īram piederētu daļa organizācijas.

Jau ziņots, ka Makgregors ir paziņojis par profesionālās karjeras beigām. Savu pēdējo cīņu oktagonā viņš aizvadīja pret krievu cīkstoni Habibu Nurmagomedovu, kurš īru uzveica ceturtajā raundā, izmantojot ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”).

“Nē, es tam nespēju noticēt,” sacīja Vaits. “Manuprāt, vēl ir dažas lietas, ko Konors vēlas paveikt. Mums būs jātiekas aci pret aci un jāsaprot, kā rīkoties turpmāk. Klausieties, kurš vēl ir ieguvis tik daudz cieņas, cik Makgregors? Es viņu cienu, turklāt Konoram ir arī daudz naudas.”

Vaits arī atklāja, ka Makgregors labprāt vēlētos kļūt par vienu no UFC īpašniekiem. “Viņš vēlas kļūt par vienu no īpašniekiem, taču es to redzu citādāk. Vai Maiklam Džordanam pieder daļa no ? Jā, Konors ir ļoti vērtīgs UFC zīmolam un sportam, tomēr es domāju, ka ir citi veidi, kā varam viņu padarīt laimīgu.”

“UFC pastāvēs vēl ilgi pēc Makgregora, Danas Vaita un jebkura cita,” lakoniski noslēdza Vaits, atbildot uz jautājumu, vai Makgregoram UFC ir vajadzīgs vairāk nekā UFC Makgregors.

Zīmīgi, ka Makgregors savu paziņojumu par karjeras noslēgšanu izdarīja vien pāris stundas pēc tam, kad Vaits paziņoja, ka īra atgriešanās oktagonā aizkavēsies, jo viņš gribējis piedalīties vakara galvenajā cīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par