UFC prezidents pieļauj, ka Habiba un Geidži duelis varētu notikt jau vasarā

Džastins Geidži, sportazinas.com
Džastins Geidži | Foto: USA Today Sports/Jasen Vinlove/Scanpix

Ultimate Fighting Championship (UFC) prezidents Dana Vaits atklājis organizācijas plānus par vieglā svara čempiona noskaidrošanu.

Jau ziņots, ka svētdien, 10. maijā “UFC 249”, pasākuma galvenajā cīņā amerikānis Tonijs Fergusons (26-4) piektajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja savam tautietim Džastinam Geidži (22-2).

Līdz ar to Geidži ieguva pagaidu čempiona jostu vieglajā svarā. Iepriekš bija paredzēts, ka Fergusons cīnīsies ar krievu Habibu Nurmagomedovu (28-0), tomēr koronavīrusa pandēmijas aizliegumu dēļ viņš no savas dzimtenes nevarēja doties uz ASV.

UFC vadītājs apstiprināja, ka Geidži pagaidu josta būs jāaizstāv cīņā pret Habibu. “Gaidām, ka Habibs un Geidži savu dueli aizvadīs vasarā. Nezinu, vai tas būs pirmais turnīrs uz “Cīņu salas”, bet viņi tiksies šajā vietā. Ja vien situācija pasaulē pēkšņi nekļūs labāka,” norādīja Vaits.

Sākotnēji organizācija plānoja saglabāt “UFC 249” aizvadīšanas datumu – 18. aprīli un pārcelt pasākumu no Bruklinas uz privātu salu. Ideja izpalika, taču sala joprojām paliek UFC īpašumā un, pēc Vaita vārdiem, tur ir visa nepieciešama infrastruktūra, lai varētu notikt cīņas.

Fergusons kapitulē Geidži, Sehudo uzvar un paziņo par karjeras beigām

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par