Vaits skeptisks: Nedomāju, ka Fjūrijam ienākšana UFC beigtos labi

Taisons Fjūrijs, sportazinas.com
Taisons Fjūrijs | Foto: BBC

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents skeptiski raugās uz smagsvaru kategorijas boksera Taisona Fjūrija iespējamo ienākšanu jauktajā cīņas mākslā (MMA).

31 gadu vecais brits Fjūrijs, kurš savas karjeras laikā nekad nav izjutis zaudējumu rūgtumu, uzvarot 31 profesionālajā cīņā un vienreiz cīnoties neizšķirti, ir apņēmības pilns uzsākt karjeru MMA.

“Boksā Fjūrijs ir starp četriem labākajiem sportistiem pasaulē,” izteicās Vaits. “Viņš saņem solīdu atalgojumu un viņam ir lieliska boksera karjera. Kāpēc, lai Fjūrijs gribētu izmēģināt spēkus MMA? Domāju, ka viņam nemaz tas labi nebeigtos. Pirms pieciem gadiem es teiktu – Taison Fjūrij, lieliska ideja, nāc uz UFC! Bet šobrīd tas neizskatās pēc loģiska lēmuma.”

Fjūrijs šobrīd prestižās boksa platformas “BoxRec” smagsvaru reitingā ierindojas piektajā vietā, bet viņam priekšā ir Oleksandrs Usiks, Entonijs Džošua, Deontejs Vailders un līderis Endijs Ruiss.

Vienīgo reizi, kad Fjūrijs piedzīvoja neizšķirtu, bija pērnā gada decembrī, kad uzvarētājs netika noskaidrots cīņā pret Vailderu. Savukārt savā pēdējā duelī Fjūrijs septembrī uzveica zviedru Oto Valīnu, sagādājot viņam pirmo zaudējumu karjerā.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par