UFC prezidents: Tramps man teica – esi uzmanīgs, bet turpini dzīvot un neļaujies panikai

Deina Vaits, sportazinas.com
Deina Vaits | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” () vadītājs Deina Vaits cer, ka viņa vadītajai organizācijai arī krīzes apstākļos izdosies aizvadīt turnīrus, kuru rīkošana bija plānota martā un aprīlī.

“Esmu runājis gan ar ASV prezidentu, gan ar viceprezidentu. Viņa saka, lai esmu uzmanīgs, bet turpinu dzīvot savu dzīvi un neļaujos panikai. Tā arī ir – visiem ir panika, bet UFC strādā ar ārstiem un valdību, mēģinot noskaidrot, kā saglabāt sportu drošībā un turpināt rīkot sacensības,” teica Vaits.

Pagaidām organizācija nav atcēlusi nevienu plānoto sporta pasākumu, arī tajās vietās, kur stājies spēkā aizliegums pulcēt lielu cilvēku skaitu. UFC joprojām cer, ka nākamnedēļ notiks cīņas Londonas O2 arēnā, savukārt pasākumi Kolumbusā (28. martā) un Portlendā (11. aprīlī) ir pārcelti uz nelielu kompleksu Lasvegasā.

Tāpat Vaits apstiprināja, ka visiem cīkstoņiem tiks veiktas analīzes, pirms viņi varēs doties oktagonā.

Jau ziņots, ka ir apdraudēta cīņas aizvadīšana starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu. To bija plānots organizēt 18. aprīlī Ņujorkā, taču pirms dažām dienām ASV prezidents Tramps parakstījis aizliegumu Eiropas valstu pilsoņiem (izņemot Lielbritāniju) ieceļot Amerikā tuvāko 30 dienu laikā. Lai gan cīņas dienā aizliegums nebūs spēkā, nav zināms, kā attīstīsies situācija ar koronavīrusu ASV. Gan Nacionālās basketbola asociācijas (NBA), gan Nacionālās hokeja līgas () vadītāji pieņēmuši lēmumu apturēt čempionātus.

“Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam pirms dažām dienām.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras. Savukārt amerikānis Fergesons karjeras laikā ticis pie 25 panākumiem 28 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par