UFC prezidents Vaits grasās organizēt arī boksa cīņas

Deina Vaits, sportazinas.com
Deina Vaits Foto: USA Today Sports

UFC organizācijas prezidents pavēstījis, ka viņš un viņa kompānija tuvākajā laikā varētu iesaistīties arī boksa cīņu organizēšanā. Vaits sarunā ar CNN pauda viedokli, ka “bokss kā sportaveids šauj pats sev kājā,” norādot uz nepilnibām boksa pasaulē.

“Aktīvas darbības šajā sfērā veiksim rudenī,” norādīja Vaits. “Vasaras beigās jūs jau zināsiet, kādi ir mūs plāni boksā. Man nepatīk, ka pasaules labākie bokseri necīnās viens ar otru. Viņi var nopelnīt kaudzi ar naudu, bet nogalināt boksu kā sportaveidu. Viņi paši sev iegriež.”

Vaits gan konkrētāk nenorādīja, kāds varētu būt viņa piedāvājums boksa pasaulei. Kā zināms, WBSS organizē boksa supersēriju, kur tiek aizvadīta jau otrā sezonas. Organizatori iepriekš norādījuši, ka lielais mērķis ir zem jumta sapulcināt labākos smagsvarus, kas līdz šim nav izdevies nevienam.

Bieži cīņu organizētajiem ir problēmas ringā iedabūt labākos pret labākajiem. Kā zināms, šobrīd boksa pasaule alkst redzēt cīņas starp lielākajiem vārdiem: Entoniju Džošua, Deonteju Vailderu, Taisonu Fjūriju, kamēr paši bokseri aizvada cīņas pret objektīvi vājākiem pretiniekiem.

Viens no UFC attīstītājiem Vaits spēlēja lielu lomu īru cīkstoņa Konora Makgregora un amerikāņu boksera Floida Meivezera boksa cīņas sarīkošana.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par