UFC prezidents Vaits vienojies par jaunu ilgtermiņa līgumu

Deina Vaits, sportazinas.com
Deina Vaits Foto: USA Today Sports

“Ultimate Fighting Championship” () prezidents paziņojis par jauna līguma noslēgšanu ar pasaulē vadošo MMA cīņu rīkošanas organizāciju.

“Esam vienojušies par jaunu septiņu gadu kontraktu,” UFC “Youtube” kanālā publicētajā intervijā atklāj pats Vaits. “Būšu šeit vismaz septiņus gadus. ESPN būs šeit vismaz tikpat ilgi. Es pat nevaru vārdos izskaidrot, cik neiedomājami patīkami satraukts es esmu par mūsu turpmāko sadarbību un fantastiskajām lietām, ko spēsim kopīgi paveikt.”

Vaita jauno līgumu ar UFC apstiprināja arī ESPN.

49 gadus vecais Vaits UFC prezidenta amatā atrodas jau kopš 2001. gada, kad šī organizācija vēl ne tuvu nebija kļuvusi par pasaulē tik atpazīstamu zīmolu, kāds tas ir šobrīd. 2016. gadā UFC tika pārdota uzņēmumam “WME-IMG”, tomēr Vaits turpināja strādāt par prezidentu.

“Kopš pārdošanas pēdējo divarpus gadu laikā esam strādājuši ļoti smagi, lai paceltu UFC nākamajā līmenī. Tāpēc es esmu šeit. Nepalieku šeit naudas dēļ. Man tas nerūp. Man vienkārši patīk uzvarēt un pacelt lietas arvien jaunos un jaunos līmeņos un virsotnēs. To esmu darījis vienmēr un plānoju to darīt arī turpmāk.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par